Warszawa

“super”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 127 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 4 września 2019

Super pierogi , bardzo smaczne i podane gorące ! do tego napój susz z owoców genialny bardzo dobry polecam

Dziękujemy, truskawki

Zrecenzowano 2 września 2019

Mimo pełnego " oblężenia " wszystkich miejsc obsługa pełna energii, życzliwa i efektywna.
Pierogi BABUNI - MIx z okrasą jak zwykle smaczne i takie jak powinny być.
Placek ziemniaczany z sosem pieczarkowym - chrupiący, dobrze wysmażony , a nie przesuszony.
Polecam wszystkim pierogo i plackożercom.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Placek po wegiersku sztos! Zarówno w sosie poprykowym jak i śmietanowym.
Talerz różnych pieróg fajną opcją,naromiast za duzo powtarzalo sie z mięsem.
Ogolnie polecam :)

Dziękujemy, AldonaP113
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja raczej dla turystów, którzy nie wiedzą gdzie smacznie i w dobrej cenie zjeść na starym mieście. Moim zdaniem jedzenie średnie, niczym się nie wyróżnia. Porcje za małe w stosunku do ceny

Dziękujemy, klaudiamazur92
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Będąc na Starym mieście warto odwiedzić tę restaurację. Można się tu delektować regionalnymi pierogami. Obsługa zachęca do degustacji różnych potraw. Smaki pozostają indywidualną oceną smakoszy. Dla mnie ok.

Dziękujemy, HARAAM

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!