“Smacznie ale bez rewelacji”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 104 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór pierogów, podawane prosto z patelni, porcją można konkretnie się najeść. W smaku dobre, polecam ze szpinakiem i na słodko. Miejsce przytulne z wystroju i klimatyczne. Zwłaszcza to na Starym Mieście.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ania_re

Zrecenzowano 28 października 2018

bardzo się spieszyliśmy - 47 minut od zamówienia do wyjścia - rekord świata a najedlismy się zacnie :-)

atmosfera także była dobra.

polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 60zbigniewz
Zrecenzowano 21 października 2018

Duży wybór smaków, dodatków i opcji wielkości. Byliśmy z rodziną i pewnie jeszcze nie raz odwidzimy to miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, WojciechK19921
Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie tylko do Zapiecka na pyszne flaczki i wiele innych różnych Smacznych potraw.A pierogi ,zaberka w kapuście ,i płace z gulaszem Miami miam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 991gra_ynap
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Za kazdym razem najedzeni i zadowoleni. Pyszne pierogi i na slodko i na slono. Dla niektorych minusem moze byc ciasnota. Wszystkie restauracje są male i troche ciasne,ale ma to swoj urok. Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Inna M

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!