“Weekend w Warszawie”
Zapiecek — recenzja

Zapiecek
Nr 46 wśród 2 770 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo, bardzo dobre pierogi. Pomocna opcja samodzielnego wyboru i mixowania rodzaju pierogów. Niestety brak chęci kelnerki w poradach co do sosu pasującego do wybranego zestawu. Żurek, który zamówił mąż według mnie był trochę za słony. Kelnerki trochę zabiegane i zorientowane na szybkie obsłużenie gościa. Duży hałas i zagęszczenie stolików. Ogólnie w porządku.

Dziękujemy, Mrykus14

Zrecenzowano 20 września 2017

Zapiecek (jeden z kilku) w Srodmiesciu odwiedzilam kilka razy. Nigdy nie bylam zawiedziona. Mila obsluga pomimo tloku. Polecam rosol i placki - z miesem i bez.

Dziękujemy, basia389
Zrecenzowano 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było dobre, niestety na pytanie mojej Źony o jedną z potraw Kelnerka odpowiedziała mało zrozumiałe, to przy drugim pytaniu potraktowala moja Źone jak idiotkę. Na szczęście pomagała jeszcze jedna kelnerka która się okazała bardzo miła. Byliśmy zmęczeni po podróży i zarazem w dobrym humorze, bo powinniśmy wezwać kierownika i wyjaśnić zachowanie tej Pani (niska, czarne włosy, że wschodnim akcentem) Dodam że czas oczekiwania był długi, a rachunek się kelnerce nie zgadzał więc pozmieniała coś długopisem, tłumacząc że to wina kasy. Polecam jedzenie.

Dziękujemy, damian k
Zrecenzowano 7 września 2017

W Zapiecku (w różnych miejscach) jestem kilka - kilkanaście razy w roku. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej. Wystrój nazwałbym swojskim. Obsługa pomocna i szybka. Wybieramy głównie pierogi - szeroki wybór. Można wybrać gotowane i smażone.
Ogólnie jedzenie smaczne. Trzymają poziom.

Dziękujemy, Pavel362
Zrecenzowano 1 września 2017

Dawno nie jadłem tak smacznego placka po węgiersku. Dodatkowo obsługa jest bardzo miła i jest ładny wystrój. Mogę polecić.

Dziękujemy, Sebastian K

Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiecek? Podziel się wrażeniami!