“Rewelacja.”
Restauracja Basilia — recenzja

Restauracja Basilia
Nr 591 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Większość życia w Warszawie spędziłem na Ursynowie i dopiero niedawno się dowiedziałem o istnieniu takiego miejsca, w którym bywam w sumie już najczęściej. Fantastyczne makarony, pyszna Pizza, hipnotyzujący proces ich tworzenia, bo wszystko można zobaczyć, rewelka. Polecam mocno!

Dziękujemy, DamianNikitin

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Kiedyś bardzo lubiłam ten lokal - dobry klimat, dobra kuchnia. Po dłuższej nieobecności cieszyłam się, że w końcu odwiedzę to miejsce - i jestem bardzo rozczarowana. Obsługa fatalna, a Pani "kelnerka" bezczelna. Nigdy w żadnym lokalu nie zostałam tak potraktowana.

1  Dziękujemy, marcelinaanastazja
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W basili byłam 2 razy i kilka razy zamawiałam pizze na wynos, za każdym razem byłam bardzo zadowolona. To najlepsza pizza jaką jadłam na mieście :) do tego bardzo miła obsługa.
Polecam

Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Slyszalam wiele zachwytow na temat tego miejsca ale niestety!
Obsluga bardzo mila. Czas oczekiwania tez ok ale dania mnie rozczarowaly.
Pizza na bardzo miekkim/przmoklym ciescie a wychwalane ravioli w sosie grzybowym to porazka! Niektore grzyby gorzkie . Po tej kolacji naprawde zle sie czulam. Nie polecam.

Dziękujemy, KatjaEva
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Uwielbiam tę restaurację! Pyszna pizza, pyszne sałaty i pyszne pasty! Pizza na cudownym cienkim cieście wypiekana w tamtejszym piecu! Bardzo mi smakują również sałaty z krewetkami oraz pasta z krewetkami - ale to dla tych co lubią owoce morza, a ja kocham!
Niestety z minusów widzę takie: problem z zaparkowaniem, problem ze znalezieniem wolnego stolika, a przy wcześniejszej rezerwacji obsługa informuje, że trzeba być przed czasem, bo jeśli się spóźnimy to stolik może być już zajęty, bo rezerwacji się nie trzyma - może to i szczerość osób z obsługi, ale trzeba przyznać że niezbyt miła dla ucha.
Mimo to i tak lubię tam chodzić.

Dziękujemy, Ania J

Restauracja Basilia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Basilia? Podziel się wrażeniami!