“Wspaniałe ryby i miły, profesjonalny kelner”
u Rysia — recenzja

u Rysia
Nr 436 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: U Rysia każdy smakosz ryb znajdzie coś dla siebie, regularnie dostarczane świeże ryby z Mazur są przygotowywane na trzy sposoby: tradycyjnie smażone, gotowane na parze lub pieczone bez tłuszczu. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy na rogu ulic Marszałkowskiej i Rysiej tuż przy metro Świętokrzyska sprzyja łatwej komunikacji, spotkaniom towarzyskim, biznesowym lunchom czy rozpoczynaniu poważnych eskapad nocnych.

Uwielbiam owoce morza, ale takich muli, jak u Rysia, nie jadłam nawet w Grecji. W przyszłym tygodniu powrócę tu z wnukiem. Dziękujemy za smacznie spędzony wieczór...

Dziękujemy, rybkarybka5

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Lin w śmietanie danie kultowe, którego smak pamiętam i chciałam odświeżyć na nowo.
No i niestety pełna porażka. Sos słony a ryba twarda jak czort i niestety mimo chęci zwróciłam kucharzowi. Jakie było moje zdziwienie kiedy dostałam rachunek i zniżkę na całe 5zł i 60gr za danie, które nie nadawało się do zjedzenia. Dziwne jest też to, że nikt z kierownictwa czy menadżer czy kucharz nie zainteresował się dlaczego danie zostało zwrócone. Pełen "profesjonalizm". Nie polecam a wręcz odradzam !!!Renata

Dziękujemy, Bajeczna
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Jedzenie smaczne, dla niego warto przyjść. Niestety chyba źle trafiłam jeżeli chodzi o obsługę. Zamówiłabym kolejne napoje i deser natomiast nikt się mną nie zainteresował. I zaznaczę tu że ruch nie był duży. Szkoda.

Dziękujemy, Iga R
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Bardzo przemiła obsługa . Ceny średnie , jedzenie na bardzo przyzwoitym poziomie. Czas oczekiwania na rybkę i świetne ziemniaczki krótki . Polecam

Dziękujemy, DayTrip26827015245
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Tak jak w tytule. Niestety pochodzę znad morza i wiem jak powinna smakować ryba, czy to smażona, czy pieczona. Sam ją często przygotowuję. Tu niestety spotkał mnie koszmar. Takiego syfu nie jadłem odkąd pamiętam. Wysuszona na wiór rybka. Poza tym mrożona, no cóż nie jestem nad morzem tylko w Warszawie ale sam też mrożę rybę i jeśli zamrozisz świeżą rybkę to nie powinno być problemu ze smakiem. Pod warunkiem że nie przechowujesz jej 12-mcy, a ta u "Rysia" może być starsza. Kolejna sprawa to obsługa, czas oczekiwania na potrawę to godzina czasu. Nad Bałtykiem to zdążył bym ją złowić, wyfiletować i usmażyć w ciągu godziny. Byliśmy w 8 osób, zostawiliśmy około 500zł i tu osłupienie bo "kelnereczka" doliczyła sobie 50zł napiwku? Po pytaniu: za co? Padła odpowiedź, że musiała zająć się naszym stolikiem, zostawiając inne!!! Hahahaha... czegoś głupszego w życiu nie słyszałem!!! Po prostu dramat, ostatni raz się tam wybrałem i dlatego odradzam z całego serca. Lepiej kup sobie kilogram fileta z łososia, dorsza, sandacza lub tuszki z flądry i zrób je w domu będzie na 100% lepsze od tego partactwa jakie tu spotkałem i za 5% tej ceny!!!

Dziękujemy, qwasimodo

u Rysia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w u Rysia? Podziel się wrażeniami!