“Nie tylko dla wegan”
Shuk Mezze & Bar — recenzja

Shuk Mezze & Bar
Nr 50 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)

Ponieważ jestem wszystkożerny do tej restauracji wybrałem się z lekkim niepokojem. Ale zupełnie niepotrzebnie. Naprawdę moźna tu dobrze zjeść, a burger wegetariański smakował mi wyśmienicie. Zupa krem z dyni doprawiona była tak dobrze, że z checią wziąłbym dokładkę. W porze lunchu jest tu dość tłoczno, bo i samo miejsce jest sympatyczne. Kawę też podają dobrą.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka

Zawsze wyśmienite przystawki, a burger z buraka to niebo w gębie! I mówię to ja, mięsożerca. Polecam :)

Dziękujemy, adrianna12-80

25 min od przyjścia (rezerwacja) - szklanki na stole
35 min - napoje
50 min - przystawki
105 min - dania główne
Jedzenie dobre, ale nie na tyle, żeby czekać ponad półtorej godziny na danie główne.

Dziękujemy, krzysztofk76

Po ponad pół roku wracamy. Jedzenie nadal przepyszne. Tylko porcje nie do zjedzenia - ogromne! Mogłabym zrezygnować z wielkiej porcji na rzecz większej herbatki :)

Delicious! Big a food portions.

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, jadłam pieczonego batata, był swietny, niemniej jednak towarzysząca mu kukurydza trochę od parady :) mam wrażenie ze tylko ladnie wyglada.
Ładny wystrój lokalu, miła obsługa.
Minusem tez było 40minut oczekiwania, trochę zbyt suchy falafel, oraz brak klimatyzacji.

Dziękujemy, mazi1228

Shuk Mezze & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Shuk Mezze & Bar? Podziel się wrażeniami!