“Bardzo długi czas oczekiwania”
Shuk Mezze & Bar — recenzja

Shuk Mezze & Bar
Nr 50 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

25 min od przyjścia (rezerwacja) - szklanki na stole
35 min - napoje
50 min - przystawki
105 min - dania główne
Jedzenie dobre, ale nie na tyle, żeby czekać ponad półtorej godziny na danie główne.

Dziękujemy, krzysztofk76

Po ponad pół roku wracamy. Jedzenie nadal przepyszne. Tylko porcje nie do zjedzenia - ogromne! Mogłabym zrezygnować z wielkiej porcji na rzecz większej herbatki :)

Delicious! Big a food portions.

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, jadłam pieczonego batata, był swietny, niemniej jednak towarzysząca mu kukurydza trochę od parady :) mam wrażenie ze tylko ladnie wyglada.
Ładny wystrój lokalu, miła obsługa.
Minusem tez było 40minut oczekiwania, trochę zbyt suchy falafel, oraz brak klimatyzacji.

Dziękujemy, mazi1228
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez pomyłkę... nie sprawdziliśmy, że restauracja nie serwuje mięsa i... nie żałujemy! Jedzenie pyszne, świetnie doprawione, będziemy wracać. Zatwardziali mięsożercy;)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Shuku można zjeść naprawdę dobre jedzenie. Menu jest bardzo różnorodne. Są również przepyszne lunche. Niestety bardzo długo czeka się na zamówienia. Mimo to bardzo polecam

Dziękujemy, makwie1

Shuk Mezze & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Shuk Mezze & Bar? Podziel się wrażeniami!