“Wszystko Ok tylko czas za dlugi”
Shuk Mezze & Bar — recenzja

Shuk Mezze & Bar
Nr 50 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, jadłam pieczonego batata, był swietny, niemniej jednak towarzysząca mu kukurydza trochę od parady :) mam wrażenie ze tylko ladnie wyglada.
Ładny wystrój lokalu, miła obsługa.
Minusem tez było 40minut oczekiwania, trochę zbyt suchy falafel, oraz brak klimatyzacji.

Dziękujemy, mazi1228

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez pomyłkę... nie sprawdziliśmy, że restauracja nie serwuje mięsa i... nie żałujemy! Jedzenie pyszne, świetnie doprawione, będziemy wracać. Zatwardziali mięsożercy;)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Shuku można zjeść naprawdę dobre jedzenie. Menu jest bardzo różnorodne. Są również przepyszne lunche. Niestety bardzo długo czeka się na zamówienia. Mimo to bardzo polecam

Dziękujemy, makwie1
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Uwielbiam ten rodzaj kuchni, gdzie wielość naczyń przyprawia o zawrót głowy! A w każdej miseczce czy na talerzu inna równie pyszna i egzotyczna potrawa. Wszystko świeże, kolorowe, pachnące. Za sam wygląd 10!~. Obsługa przemiła i pomocna - doradca bowiem wymagany (tyle jest dań do wyboru ze nie wiesz na co się zdecydować). Lokal też super: 10 za wygląd. Polecam!!!

Dziękujemy, agutka301
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie. Ciekawe smaki. Ciężko zdecydować się na jedno danie. Idealnie przyrządzone. Ładnie podane. Przepiękny i klimatyczny wystrój. Lepiej zarezerwować stolik

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, addtictedtotravel

Shuk Mezze & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Shuk Mezze & Bar? Podziel się wrażeniami!