“Uczta!!!”
Shuk Mezze & Bar — recenzja

Shuk Mezze & Bar
Nr 12 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)

Doskonale miejsce. Obsluga! Atmosfera! Jedzenie! Wspaniale doznania! Wszystkim goraco polecam! Naprawde warto!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bubasek

Znakomite jedzenie i doskonała obsługa. Wybór był ogromny i wszystko w menu budziło naszą ciekawość. Przemiły Pan kelner zaproponował więc, że poda nam dodatkowe talerze, żebyśmy mogli spróbować kilku dań. Zjedliśmy pieczone bataty z czosnkowym sosem, sałatkę z kozim serem, czarnym sezamem, ananasem i granatem, faszerowane papryki a wszystko popiliśmy lekkim argentyńskim reslingiem. Wszystko było absolutnie przepyszne. Warto zrobić wcześniej rezerwację ponieważ kolejka osób czekających na miejsce kończy się za rogiem. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, etain71
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Zamówiliśmy krem z dyni, panierowanego bakłażana i pieczone bataty z figą. Zarówno mi jak i mojemu towarzyszowi wszystko bardzo smakowało. Do picia podają super lemoniadę (szczególnie polecam pomarańcz z bazylią, pycha :) ). Ładny wystrój lokalu, obsługa uprzejma i sprawna. Wrócę na pewno przy najbliższej okazji.

Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Jezu, to było takie dobre. Zamówiłam libańskie śniadanie. Nie do przejedzenia. Hummus pyszny, doprawienie wszystkiego w punkt. Świeże, dobre produkty. Herba z dolewką, to nie zwykła herba. To masa ziół, zapachów i aromatów. Polecam! I obsługa super sympatyczna, uśmiechnięta. Super!

Dziękujemy, 568weronikaw
Zrecenzowano 1 listopada 2018

Świetne bliskowschodnie jedzonko. Bezmięsne ale bardzo dobre. Świetny hummus. Bardzo dobre śniadania, które polecam szczególnie. Kilka wizyt i za każdym razem było dobrze. Wystrój ładny, ludzi dużo (czasem ciężko o stolik). Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, czuj

Shuk Mezze & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Shuk Mezze & Bar? Podziel się wrażeniami!