Warszawa

“Spotkanie”

Tymczasem Restauracja & Kawiarnia
Nr 1 931 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sporą grupą w gronie rodziny i znajomych spotkaliśmy się w restauracji po pogrzebie. Wnętrze i stoły bardzo ładnie przygotowane, jedzenie smaczne, wszystko podane szybko, sprawnie. Kelner przemiły, reagował natychmiast na wszystkie uwagi.
Dziękuję i polecam

Dziękujemy, KasiaMan

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Kolejna wizyta i bez najmniejszych wątpliwości poziom potraw (w tym sposób podania) i obsługi na bardzo dobrym poziomie. W tle klubowa (instrumentalna) muzyka uprzyjemnia pobyt.

Dziękujemy, Zdzicho007
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W ramach wolnego popołudnia, postanowiliśmy wypróbować lokalną restauracje Tymczasem. Zrobiliśmy rezerwację dzień wcześniej, jednak stolik na nas nie czekał - obsługa na bieżąco zdstawiala wolne stoły. Czekadełko pojawiło się na stole po około 20min, więc koordynacja czasowa nie była najlepsza. Jednak penne z łososiem i beza na deser w bardzo dobrym stylu. Smaczne i dobrze doprawione danie główne. Niestety porcja dla 'przeciętnego Polaka' dość oszczędna - bywa. Beza nadrobila - porcja solidna i do kawy idealna. Generalnie polecam to miejsce jak na Rembertowskie realia. Patrząc szerzej w skali miasta - mocno przeciętne miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, KamilMiklas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik ds. gości, Tymczasem Restauracja & KawiarniaOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2019

Dzień dobry,
Dziękujemy za opinię. Czy pamiętają Państwo kto przyjmował zamówienie ? Na przyszłość chcielibyśmy uniknąć takich sytuacji.
Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie spiszemy się na piątkę !

Zrecenzowano 16 lipca 2018

Nasza druga wizyta potwierdziła solidny poziom jakości potraw i obsługi. Wielkość porcji wyjątkowo duża.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Zdzicho007
Zrecenzowano 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny klimatyczny wystrój, jednak brak klimatycznej muzyki w tle. Dosyc droga beza 17zl porcja, jednak pyszna a i porcja spora. Ogólnie miejsce oceniam pozytywnie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, wierzba2018

Tymczasem Restauracja & Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tymczasem Restauracja & Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!