Warszawa

“Powrót....”

Karczma Bałkańska Dusza
Nr 131 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Przygotowujemy nasze balkańskie dania z duszą. Specjalizujemy się w daniach z grilla na bazie wolowiny, jagnięciny, baraniny i owoców morza. Nasze dania i klimat restauracji bardzo szybko przeniosą Państwa na Balkany - Gwarantujemy :)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne powroty w tak fajne miejsce... znów jestem w pełni nawiedzone i zadowolona .... wspaniale obsłużeni przez miłego uśmiechnietego kelnera bardzo zainteresowanego klientami... polecam miejsce , jedzenie , atmosferę...

1  Dziękujemy, zwiedzajaca82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojtek K, Kierownik ds. gości, Karczma Bałkańska DuszaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy!
staramy się aby ZAWSZE nasi GOŚCIE
mogli "pysznie i miło" powracać w nasze progi.
oczywiście będziemy czekali na dalsze powroty.
POZDRAWIAMY !!!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aż wstyd się przyznać, podróżując po Europie nigdy nie nyłem na Bałkanach. Teraz wiem, że to wielki błąd. W tej restauracji, karczmie poczułem bałkańską duszę. Dla mnie to kulinarne mistrzostwo świata. Począwszy od tego, że mimo braku rezerwacji udało się znaleźć stolik, że obsługa kelnerska jest na najwyższym europejskim poziomie, zapamiętują bez zapisywania bezbłędnie zamówione dania i zapach z kuchni zniewala, to jedzenie jest genialne. Smakowało Nam począwszy od przystawek, zupy aż po dania główne wszystko. Na desery zabrakło już miejsca, ale ufam, że są równie wyśmienite. To spróbujemy przy nastepnej niechybnie wizycie.

Dziękujemy, F2191JNroberts
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zdecydowałem się na napisanie kolejnej recenzji po którejś tam kolejnej wizycie w tym wspaniałym miejscu. Napiszę po prostu, że nadal wszystkie zachwyty są jak najbardziej zasłużone. Jedzenie na najwyższym poziomie, ceny niezmienne, wielkość porcji również. A to nie jest typowe.
Trzymajcie tak dalej.

1  Dziękujemy, Piotr_Sobczynski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojtek K, Kierownik ds. gości, Karczma Bałkańska DuszaOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Panie Piotrze,
czytając takie słowa wszystkim nam buzia się cieszy od ucha do ucha.
BARDZO BARDZO dziękujemy za zaufanie, że jest Pan z nami
a wizyta nie jest pierwszą i mamy gorącą nadzieję, że i nie ostatnią.
Zawsze gorąco zapraszamy w nasze progi.

Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie powinnam pisać tej recenzji, bo już teraz trudno wbić „z marszu” na jedzonko, w tygodniu jeszcze da radę, ale w weekend bez rezerwacji może być trudno ;)
Niech was nie zwiedzie niepozorny wygląd knajpki! Nie bez powodu jest tak oblegana :)
W środku czeka was przemiła przyjacielska obsługa i przepyszne jedzenie. Gościliśmy kilka razy, za każdym razem staramy się zamówić coś innego z bogatej karty i zawsze wszystko świeżutkie i pyszne, prawdziwa kuchnia z sercem. Hojne (bardzo!) porcje, doskonale doprawione. Wszystko cieszy oko i podniebienie, ceny bardzo rozsądne :)
Szczerze polecam!

Dziękujemy, karolinal254
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojtek K, Kierownik ds. gości, Karczma Bałkańska DuszaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Jest nami niezmiernie miło, że poświęciła Pani swój czas i tak nas rzeczowo opisała.
Dzięki takim Gościom jak Pani nasza motywacja ciągle rośnie a tym samym chęć do trzymania
wysokiego poziomu.
Zawsze nasze progi są dla Pani szeroko otwarte!
pozdrawiamy gorąco!

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z zewnątrz bardzo niepozorna, za to daniami i smakami nadrabia wszystko...
Kto był na Bałkanach, kto kocha smak bałkańskiej kuchni musi koniecznie odwiedzić Bałkańska Duszę.

Skusiliśmy się na przystawkę i dwa dania główne. Porche duże, że w zasadzie nie potrzeba przystawek
Jako jedno z dań krewetki- po prostu boskie..

Generalnie - polecam i wrócimy jeszcze...

Dziękujemy, 722bartekm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojtek K, Kierownik ds. gości, Karczma Bałkańska DuszaOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Serdecznie dziękujemy i
zawsze gorąco zapraszamy w nasze progi.

Karczma Bałkańska Dusza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Bałkańska Dusza? Podziel się wrażeniami!