“Apple Pie burger”
Bobby Burger — recenzja

Bobby Burger
Get food delivered
Nr 2 712 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opis: Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Na przestrzeni lat stworzyliśmy zespół, który w trosce o naszych Klientów nieustannie udoskonala produkty, procedury i metody działania. Każdy nowy lokal stanowi rezultat intensywnej pracy wielu osób, które łączy jeden cel – tworzyć miejsca oferujące najwyższej jakości burgery ze 100 proc. wołowiny, drobiowe i wegetariańskie ze świeżymi warzywami, autorskimi sosami oraz niecodziennymi dodatkami, a także przestrzeń do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi czy rodziną.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni nowym burgerem sezonowym postanowiliśmy wybrać się do lokalu i spróbować nowości. Niestety mimo ciekawej prezentacji wizualnej i pomysłu na burgera w rzeczywistości okazał się on jedynie słodką wersją buły z mięsem, ze śladowymi ilościami jabłka oraz sosem bez smaku. Jedynym plusem okazała się miła obsługa i pyszna oranżada.

Dziękujemy, kaskagrubaska

Zrecenzowano 6 października 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczna sałatka, szybko podana z delikatnym sosem na Oliwie z pomidorami i cebulka. Szybka obsługa :)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Burger szału nie robił. Rok temu BB trzymał jakiś poziom. Panie z obsługi zapomniała o części zamówienia. Obsługa zachowywała się jak by była na kacu. Szef przestał panować albo franczyza zrobiła swoje. Nie masz gdzie iść i jesteś głodny to idź gdzie indziej. Większość gości obok mnie była na piwie nie na jedzeniu.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, KacMorderca
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajnie i dobrze przygotowywane posiłki. Ameryka można powiedzieć. Warto wypić piwko i zjeść hamburgera. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, igrabann
Zrecenzowano 13 stycznia 2017

fajna, nie-za-droga burgerownia WIELKI plus za możliwość skomponowania swojego burgera od początku do końca

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, katarzynate

Bobby Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bobby Burger? Podziel się wrażeniami!