Coraz gorzej

Niewygodnie, mało miejsca między siedzeniami, można się połamać. Albo zimno albo gorąco bo... Przeczytaj więcej

Damian12465
Żenada

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
Dario19987

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Chyba wszystko co chciałem napisać zostało już napisane poniżej. Niekulturalni kierowcy, stare busy, nigdy nie dojeżdżają na czas. Liczne przygody w czasie podróży - poprzez chamskie odzywki kierowców po zepsute w połowie drogi busy.. Za każdym razem coś się dzieje. Omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, Dario19987
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Poziom obsługi poniżej minimalnie wymaganych elementów kultury osobistej (zarówno obsługa telefoniczna jak i sami kierowcy). Stara flota busów, gruchoty, niesprawne lub niewydajne kilmatyzacje, nie mają pojęcia co to jest wizerunek firmy, czy dobro pasażera, kolejna kwestia to te ich postoje na trasie, które urządzają sobie obecnie najczęściej w Żyrzynie, tragedia. Kierowcy zamiast odjeżdżać ze stanowiska o czasie , odkładają , przeciągają odjazd tylko po to aby nazbierać jak najwięcej klientów. Sama podróż niewiele lepsza, mało kiedy udaje mi się przyzwoitym tempem i o przyzwoitym czasie dojechać do celu. Kierowcy jeżdżą jak jacyś geriatrycy, nie wspomnę już po dziurach jakich nieraz wiozą ludzi. Jeden z kierowców z którym miałem nieprzyjemność jechać powinien już dawno wnuki bawić a nie wykonywać tak odpowiedzialną pracę jak przewóz ludzi. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta firma nie ma konkurencji dla siebie w Tomaszowie czy w Zamościu, dopiero od Lublina jeździ niezawodny contbus, innymi słowy jeszcze jesteśmy zdani na tych dziadów. Chyba wszyscy musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać na uruchomienia połączeń kolejowych z Zmc do Waw.

2  Dziękujemy, Adam A
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Wczoraj wracałam z Warszawy do Lublina.
Kierowca jeździł, jakby woził worek kartofli. Na dodatek często rozmawiał przez telefon, posługując się hmm mało kulturalnym słownictwem.
Na sam koniec rzucił tekstem "wy, kobiety, to nic nie potraficie zrobić. Nawet bagażnika otworzyć", po czym głupkowato się uśmiechał. Po mojej odpowiedzi już mu było mniej do śmiechu.
chamstwo i prostactwo.

Dziękujemy, qatta
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kompletny bałagan połączony z chamską obsługą. Dokonują rezerwacji z ktorych się nie wywiązują. Jezeli ktoś ma zaplanowany dzień to lepiej nie korzystać z ich uslug. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Ewa O
Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze, że jak jeżdżę od 6 lat regularnie różnymi busami to tak złej jazdy jak dziś jeszcze nie miałam. Nie będę tu pisać wszystkiego co się wydarzyło, przejdę może do tych najważniejszych rzeczy. Kierowca jechał chyba najdłuższa możliwą trasą, przysięgam nawet nawigacja wariowała i nie wiedziała co on wyczynia, wszystkie dziury, małe wsie zamiast normalnie obwodnica. Podróż do samego Lublina trwała ponad 3,5 h gdzie normalnie 3 godziny to jest już max. W busie w momencie jak ruszaliśmy było 34 stopnie Celsjusza oddychać się nie dało, po czasie klimatyzacja zaczęła działać, ale raz leciało ciepłe powietrze raz zimne.. koszmar. Co dalej? Dalej postój w miejscu gdzie była tylko jakaś łazienka, zero stacji czy czegos gdzie moznaby było kupić jedzenie. Hmm mogę jeszcze wspomnieć o tym, że kierowca w Warszawie podjechał na stanowisko kiedy ludzie zadawali mu jakieś pytania np „ ma pan wole miejsce bez rezerwacji” odpowiadał „nie wiem” prawie cały czas to do tego nie pozwolił nam wejść do busa ani włożyć toreb do bagażnika „bo bagażnik będzie otwarty a może ktoś ukradnie ja nie będę stał i patrzył, a teraz nie ma sensu wchodzić do busa, siądźcie sobie gdzieś na ławce i poczekajcie” w kolejce były starsze panie które prosiły kierowcę o to aby mogły już wejść i po wielu prośbach pozwolił. A mogę jescze oddać ze tak niezorganizowanego kierowcy nie widziałam, tak jak wspomniałam na każde pytanie odpowiadał nie wiem jak podeszłam do niego z informacja odnośnie tego ze mam bilet kupiony przez internet, kazał mi się szukać na jakiejś kartce, kiedy się nie znalazłam machnął reka i kazał mi wychodzić. MASKARA MASKARA I JESZCZE RAZ MASKARA!!!!! Firma powinna się wstydzić za zatrudnianie tak niekompetentnego kierowcy !!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, XXXXXMAD