“Ogromny wybor piw”
PiwPaw BeerHeaven — recenzja

PiwPaw BeerHeaven
Nr 133 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)

Ogromny wybor piwa w roznej cenie. Obsluga profesjonalna ,wiedza wszystko na temat trunkow jakie sprzedaja.Lokal inny niz wszystkie inne z piwem.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce całkiem przyjemne, dużo dobrych piwek i całkiem spoko obsługa. Na jedyny minus zasługuje czystość w lokalu jak i toaletach. A może poprostu ja trafiłem na gorszy dzień. Tak czy inaczej polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ElixirMix
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny wybór piw, bramami życzliwi, chętnie doradzają, ciekawy wystrój, swobodna atmosfera i pasująca muzyka, polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, toko2019
Zrecenzowano 9 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Masa kranow, świetna obsługa z dużą wiedza na temat złotego trunku I bardzo dobre piwo. Ceny różne raczej akceptowalne jak na Warszawę i piwa głównie kraftowe. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, czuj
Zrecenzowano 26 listopada 2018

Duży wybór dobrych piw, miła obsługa, możliwość zjedzenia posiłku.
Wpadłam ze znajomymi i nie żałuje swojej decyzji, fajny wystrój lokalu i fachowa obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, podrozniczka92

PiwPaw BeerHeaven — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PiwPaw BeerHeaven? Podziel się wrażeniami!