“Przyjemna”
Frankie's — recenzja

Frankie's
Nr 1 144 wśród 3 532 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Koktaile znakomite, sałatki także. Jedyny minus to oczekiwanie na posiłki. Na koktail czekasz ponad 20 minut nawet do 40. Zauważyłem że nie dokońca dbaja o higienę...ta sama Pani myje okno po czym zaczyna przygotowywać kanapkę (nie myjąc rąk może to pojedynczy przypadek nie wiem)... po za tym polecam !

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 474andrzej

Zrecenzowano 12 marca 2017

Druga szansa dla Frankie's. Odwiedziny we Wroclawiu to była totalna klęska. Menu jest podobne - ceny tez. Uwazam, że dwadziescie kilka pln za sok i małą kanapkę to lekka przesada nawet jak na Warszawę. Na zdecydowany plus - ladniejszy design miejsca niz we Wroclawiu, aczkolwiek wyglad nie rożni się niczym od podobnych miejsc w stolicy. Niska ocena głownie przez wysokie ceny i symboliczne porcje.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, bricklane34
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi w świetnej atmosferze. Jedzenie pyszne świeże każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Mi wystarczyła jedna wizyta i jest to jedno z moich ulubionych miejsc :)

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2016

Świeże soki i koktajle. Duży wybór składników, z których można również samemu stworzyć sobie ulubiony sok lub koktajl. Znakomite sałatki oraz kanapki, którymi naprawdę można się najeść, a to wszystko za rozsądną cenę. Polecam wszystkim będącym w okolicy.

Termin wizyty: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Bartek K
Zrecenzowano 16 sierpnia 2016

Miejsce idealne zarówno na śniadanie, lunch czy kolację. Wszystkie soki są świeże, przygotowywane na oczach klienta dzięki czemu mamy pewność, że składają się z świeżych owoców czy warzyw. Super jest to, że składniki w sokach można dowolnie mieszać :) Próbowałam także zarówno sałatek jak i kanapek i są przepyszne !
Plus za przyjazną i pomocną obsługę :)

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, 813karolina

Frankie's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Frankie's? Podziel się wrażeniami!