“Pyszne piwko i burgery”

Czeska Piviarnia Hospoda
Nr 1 068 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z moich ulubionych miejsc. Pyszne czeskie (ale nie tylko) piwka, pyszne fryteczki, pyszne burgery. Mega plus za możliwość wymiany kotleta wołowego na smażony ser w burgerze. A i ceny bardzo przyzwoite!
Mój wewnętrzny Czech raduje się ilekroć przekraczam próg tego lokalu :) Polecam!

Dziękujemy, A4230AVmartas

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak i piwo są pierwszej klasy. Lokal oryginalny, obsługa wykwalifikowana i profesjonalna. Polecam na spotkania ze znajomymi.

Food and beers are delicious. This place is oryginal and good to hang out with friends.

Dziękujemy, 962aleksa
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzin. Duży burger i dobre piwa za niewielką cenę. Na duży plus zasługuje obsluga personelu. Będę bywał czesciej ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, adamkQ5146PC
Zrecenzowano 5 marca 2019

Polecam na wyjście ze znajomymi! Ogólnie ceny przystępne a piwo rewelacja
Stolik zawsze dobrze i na czas obsłużony

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dorota w
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na Tarchominie. Bardzo duży wybór dobrych piw i wyśmienite burgery. Przystępne ceny. Miła obsługa. Miejsce warte odwiedzenia. Gorąco polecam!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Bogdanzaw

Czeska Piviarnia Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czeska Piviarnia Hospoda? Podziel się wrażeniami!