“Olbrzymie rozczarowanie”

Ciao a Tutti Due - Dąbrowskiego
Nr 289 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najgorszych pizzy jakie jadłem we włoskich restauracjach. Ciasto ciągnące się, rozmoczone sosem, cienkie jak papier i przypalone. Sos pomidorowy na pizzy też bardzo słaby. Nigdy więcej.

1  Dziękujemy, KrzysztofF262

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, zadbany lokal z dbałością o detale.
Pizza szybko podana, dobra.
Wino również dobre, ale mała ilość w lampce.
Bardzo ciasne stoliki, ludzie siedzą blisko siebie przez co nie ma komfortu.

Dziękujemy, SAWORLD
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa. Wybraliśmy się do restauracji w dość dużej grupie co zawsze wprowadza duży zamęt, ale kelnerka opanowała sytuacje w 100%.

Dziękujemy, marlas943
Zrecenzowano 29 maja 2019

Udaliśmy się do Ciao a Tutti z polecenia i troszkę się zawiedliśmy, choć plusy też oczywiście były. Mimo kolejki, nie czekaliśmy długo na stolik, miłym gestem był poczęstunek winem na czas oczekiwania, choć szkoda, że nie było np. wody dla nie pijących, gdyż upał akurat doskwierał. W środku spory hałas, w tym miejscu co siedzieliśmy (nie wiem czy wszędzie) stoliki były bardzo blisko siebie. Paluszki na czekadełko oczywiście na plus. Obsługa kelnerska widać, że sprawna, miła i mocno się uwijająca. Jeśli chodzi o pizzę - przyszła szybciutko, generalnie smakowała, jednak była odrobinę za bardzo mokra, przez co wytworzyła mi się z tego wszystkiego jedna wielka glajda.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, AgaD153
Zrecenzowano 18 maja 2019

Świetny włoski klimat, jedyna w swoim rodzaju pizza podana z wysokiej klasy dodatkami. Gorąco polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lukaszczerw90

Ciao a Tutti Due - Dąbrowskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ciao a Tutti Due - Dąbrowskiego? Podziel się wrażeniami!