“Kawałek metalu w jedzeniu”
Cesarski Palac — recenzja

Cesarski Palac
Nr 966 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka, Chińska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 8 września 2019

Dziś z rodziną po godzinie 15 usiedliśmy w restauracji Cesarski Pałac na obiad. Zamówiliśmy zupę z kurczakiem i kukurydza (poza karta), wieprzowinę chrupiąca w sosie słodko-kwaśnym, bakłażana w kociołku, 3 rodzaje mięs na żelaznym półmisku, makaron sojowy z warzywami i makaron prezent bez warzyw oraz ryż. Potrawy zostały ułożone na szklanym stole obrotowym tak aby każdy mógł spróbować wszystkich dań. W trakcie posiłku znalazłam w tym jedzeniu kawałek metalu wyglądał jak zszywka i był zbliżonej wielkości ale był trochę miększy i grubszy. Niezwocznie poinformowałam o tym zajściu obsługująca nas kelnerkę, która poprosiła abym umieściła kawałek metalu na czystym talerzu i wyniosła go do kuchni. Po jakimś czasie wróciła spytać czy będziemy coś jeszcze zamawiać, odpowiedziałam że nie i dziękujemy, gdyż nie ma pewności w którym z dań znajdował się kawałek metalu. Pani nie zareagowała i nadal obsługiwała do innych klientów. Czas mijał wiec poprosiłam o rachunek, kelnerka dostarczyła rachunek, ja zapłaciłam pełna kwotę i spytałam co z wyniesionym na talerzu kawałkiem metalu. Kobieta odpowiedziała, że nie ma osoby odpowiedzialnej za takie sytuacje i nie może nic zrobić. Zapytałam czy nie wypadałoby chociaż przeprosić za zaistniałą sytuacje, wiec rzuciła ze jej przykro.
Byłam w restauracji z dwójka dorastających dzieci i nie mam żadnej pewności ze któreś z nich nie połknęło kawałka metalu. Nie dość ze nikt nie przejął się ta sytuacja to nie została zaproponowana żadnego rodzaju rekompensata ani nikt nie poczuł się odpowiedzialny za kawałek metalu w posiłku.
Jako stały klient Cesarskiego Pałacu, po tej sytuacji nie prędko o ile w ogóle, wrócę do tej restauracji. Obsługa klienta jest porażająca i nieadekwatna do cen poziomu restauracji. Nie polecam.

Dziękujemy, esz9

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po lokalu widać ze lata świetności ma już za soba, meble i ściany wymagają odświeżenia. Jedzenie jest poprawne ale bez szału, obsługa bardzo miło.

Dziękujemy, kamillajuliac
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zaczęło się od fatalnego miejsca. Nie wiem czemu przy prawie pustej restauracji kelner uparł się, że jedyny wolny stolik to stolik na wprost baru, poza główna salą. Okazało się, ze stolik służy za magazyn podręczny bo znajdują się pod nim jakieś opakowania itp. Właściciel w trakcie kolacji przeszkadzał i wyciągał spod stołu to co mu było potrzebne.
Jedzenie średnie. Bez wyraźnego smaku, podawane bez ładu i składu. Nie w kolejności etc. Niestety obsługa nie zna dań i nie jest w stanie doradzić w wyborze. Czerwone wino podawane jest w temperaturze kilku stopni.
Nie polecam. Coś złego dzieje się z tym miejscem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, AndyNit
Zrecenzowano 9 lipca 2018

jedzenie całkiem całkiem nie ma mocno się do czego przyczepić. Dostawa była z roomservice i sprawnie przywieźli nam zamówienie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, mizia_iza
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Ogólne wrażenia średnie, cena do serwowanych posiłków niestety za wysoka, parę chrząstek a dania po chwili już były zimne - oczekiwałbym lepszego jakościowo jedzenia, obsługa na szczęście była miła, wystrój restauracji ciekawy ale strasznie ciemno. Mam porównanie z innej chińskiej restauracji i ta niestety wypada o wiele gorzej. Proponowałbym żeby było widniej w restauracji by można było widzieć co się je (tyczy się godziny około 20:00) a także żeby były widelce i noże na stołach a nie tylko pałeczki. Nie każdy umie nimi jeść.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, ojciec113

Cesarski Palac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cesarski Palac? Podziel się wrażeniami!