“Fajne miejsce z klimatem”
Restauracja Si — recenzja

Restauracja Si
Nr 280 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: WŁOSKIE SERCE Restauracja SI to przestrzeń inspirowana kuchnią włoską, gdzie luźna atmosfera łączy się z dobrym, prostym jedzeniem w przystępnych cenach. Oprócz autentycznej i nowoczesnej kuchni, Si wyróżniają ręcznie robione makarony i najwyższej jakości oliwy włoskie, dostępne do kupienia na miejscu. SI wyruszyło w podróż kulinarną po najpiękniejszych regionach Włoch i co miesiąc spróbować można nowych dań regionalnych z sezonowego menu. Naszym Gościom chcemy powiedzieć Si - by mogli jeść, pić i żyć razem z nami.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi, dobre jedzenie i fajne drinki! Super obsługa, która doradzi. Jednym słowem polecam

Dziękujemy, 185aniam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 289alab, Kierownik, Restauracja SiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Aniu, dziękujemy za polecenie, za miłe słowa i za tak wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu ponad 4 godziny i to był naprawdę miły czas. Lokal jest duży, z obszernym ogródkiem. Gdyby nie wcześniejsza rezerwacja byłby problem. Wszystko co jedliśmy świetne, a tatar wołowy chyba najlepszy jaki jadłem. Pasty i pizza też bardzo dobra. Miła obsługa. O popularności lokalu może dodatkowo świadczyć fakt, że tego wieczoru odbywały się tu 4 wieczory panieńskie.

1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka

Panie Zbyszku, dziękujemy za wizytę i za tak miłe słowa. Mamy nadzieję, że Pan i Pana rodzina wkrótce znów nas odwiedzicie :) Zapraszamy!

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i miła obsługa. Dobry wybór ma letnie popołudnie. Do poprawy jedynie deser i opieka nad Klientem

Dziękujemy, jmmf2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 289alab, Kierownik, Restauracja SiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak wysoką ocenę, cieszymy się, że wizyta w Si była przyjemnym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że w któreś letnie popołudnie, znów się spotkamy :)

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Kuchnia wyśmienita i pełna włoskiego smaku !!!. Restauracja do której z pewnością powrócę i będę rekomendować znajomym. Jedzenie bardzo dobre, dobrze doprawione i świeże. Obsługa bardzo sprawna i miła:) Ocena 5 +

Dziękujemy, ania_makaruk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 289alab, Kierownik, Restauracja SiOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Pani Aniu, bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę i piękną recenzję. Czekamy na kolejne odwiedziny :)

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Si odwiedzałam kilkakrotnie zarówno w porze lunchu jak i wieczorem, jedzenie świetne! I swojsko włoskie, a klimat bardzo naturalny, bezpośredni, otwarty, tak inny niż w Otto Pompieri, gdzie jest bardziej „krawaciarska” atmosfera.
Jednak ostatnio zamawiamy z koleżankami lunch na wynos i to jest strzał w 100!
Zupa, II danie do wyboru (mięsne lub wege) i deser - nie do przejedzenia, codzienne inne dania i smakują wybornie, np pizza, rustica, mięso. WRto udać się po takie jedzenie, a nie warto - przygotowywać sobie posiłków.
Polecam gorąco ☺️

Dziękujemy, Zakopis

Bardzo dziękujemy za tak fantastyczną recenzję i wysoką ocenę. Cieszymy się, że wraca Pani do nas regularnie, to dla nas największy powód do radości. Pozdrawiamy :)

Restauracja Si — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Si? Podziel się wrażeniami!