“trzeciego razu nie będzie :/”
Melody — recenzja

Melody
Nr 38 wśród 74 Desery (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Opis: Lodziarnia z obłędnymi lodami naturalnymi, bąbel waflami i makaronikami. Wszystko robione przez nas i z surowców w 100% naturalnych.

Byłam drugi raz. Tym razem mój wybór padł na koktajl lodowy (w rzeczywistości kawa z dużą gałką lodów - smak do wyboru z dostępnych w lokalu). Kawa nie była zła i lody do niej bardzo dobre, ale obsługa fatalna. Pan i pani niemili, tak jakby pracowali za karę, do tego nierozgarnięci. Nigdy więcej...

Dziękujemy, Joanna N

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce oferuje ciekawe połączenia smakowe np. Ananas z pietruszką. Próbowałam mango oraz mascarpone z orzechami w bąblowym waflu. Smaki bardzo dobre, sorbet mango miał smak mango. Wafel smaczny, ale za słodki. Ceny adekwatne do jakości.

Dziękujemy, daria0508
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały, ale sympatyczny lokal. Bardzo miła obsługa, super. Krótko lista smaków, ale wszystkie świetne. I duże porcje

Dziękujemy, Glineczka78
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

co tu dużo mówić cukrowa rozkosz w środku upalnego dnia! Bąbelkowy wafel, różnorodne smaki, smaczne lody. Wystrój taki se ;) ale przecież nie jest to miejsce do długiego siedzenia...

Dziękujemy, justynamP7584VS
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jak zwykle krótka wizyta w Melody na ulicy Francuskiej nas nie zawiodła :) Dziewczyny z obsługi jak zawsze uśmiechnięte, pomocne i zachęcające do degustacji nowych smaków. Same porcje lodów w bąbelkach nie do przejedzenia :)

Dziękujemy, pablofl0r3s

Melody — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Melody? Podziel się wrażeniami!