“Wspaniałe na wieczorny wypad ze znajomymi”
STIXX Bar & Grill — recenzja

STIXX Bar & Grill
Nr 160 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: STIXX Bar & Grill to nowe, nietuzinkowe miejsce na gastronomicznej i rozrywkowej mapie Warszawy. DAJ SIĘ PONIEŚĆ!
Zrecenzowano 3 września 2019

Lubie tu przychodzic ze znajomymi szczegolnie w okolicy weekendu wieczorem - Piekna i przestronna restauracja

Dziękujemy, Monika R

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Moje podniebienie usatysfakcjonowane w pełni. Zupa rybna - wow, a stek,,,,, deser - fundant czekoladowy - po prostu poezja. Do tego pełen profesjonalizm obsługi, a można poczuć się wyjątkowo dopieszczonym, Ukłony dla Pana Piotra.

Dziękujemy, MarzannaK26
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój 10/10
Obsługa 10/10
Drinki 10/10
Jedzenie 9/10
Cudowne miejsce w samym centrum Warszawy miałyśmy drobne zastrzeżenia co do jedzenia ,nieco suchy łosoś i nie do końca doprawiony makaron.Mimo wszystko polecam bardzo i napewno wrócę.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera, szeroka i urozmaicona karta dań oraz alkoholi, przepyszne jedzenie, profesjonalna i pomocna obsługa to duży plus tego miejsca, a Pan Piotr zawsze w punkt. Szczerze polecam ten lokal.

Dziękujemy, Magda23124
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie! Dziękujemy wysokiemu Panu Bartoszowi za profesjonalną i przemiłą obsługę! Wrócimy tu na pewno!

Dziękujemy, MaciejS2710

STIXX Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w STIXX Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!