“Kuchnie świata w jednym miejscu”
STIXX Bar & Grill — recenzja

STIXX Bar & Grill
Nr 134 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: STIXX Bar & Grill to nowe, nietuzinkowe miejsce na gastronomicznej i rozrywkowej mapie Warszawy. DAJ SIĘ PONIEŚĆ!
Zrecenzowano 19 maja 2019

Stixx potrafi łączyć w sobie wschód z zachodem, bez utraty wyjątkowości dla serwowanych dań.
Warto przyjść tutaj dla klimatu i wystroju. Doskonała kuchnia i bezbłędna obsługa. Karta dań urozmaicona dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Są tu dania zarówno dla miłośników mięsnych, wegetariańskich i wegańskich potraw.
Jak wiesz na co masz ochotę to wszystkie wybory są trafione. :)

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie, obsługa nienaganna , wystrój genialny. Polecam każdemu spróbować tej wyjątkowej kuchni

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, albertgilbert
Zrecenzowano 12 maja 2019

Polecam wszystkim lubiącym steki.. T-bon rewelacyjny :) kelner był bardzo pomocny, miły, cały serwis na wysokim poziomie. Również Pani manager ( długie ciemnie włosy) przemiła osoba, która trzymała rękę na pulsie aby usprawnic prace kelnerów, dbając przy tym o dobro gości. polecam z całego serca.

Dziękujemy, kasia k
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z bardzo profesjonalną obsługą. Jedzenie bardzo dobre, fajna atmosfera jak również super otoczenie. Bardzo polecam na pewno warto tam bywać.

Dziękujemy, tomaszg797
Zrecenzowano 5 maja 2019

Bardzo sympatyczne miejsce na weekendowy obiad. Przyjemna atmosfera oraz miła i pomocna obsługa stanowią duży atut tego miejsca. Podczas naszej ostatniej wizyty w pełni polegaliśmy na pani Malwinie, która pomogła nam z wyborem dań i napojów, i nie byliśmy zawiedzeni. Potrawy są nierówne. Tym razem zjadłem świetne żeberka po balijsku (polecam), z kolei np. pikantne spring rolls były bardzo płaskie w smaku.

1  Dziękujemy, Luksus_D

STIXX Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w STIXX Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!