“O rany! ”
Wol Na Stol — recenzja

Wol Na Stol
Nr 492 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce to totalny obłęd. W dobrym tego słowa znaczeniu. Najlepszym tego słowa znaczeniu. Burgery póki co najlepsze nie tylko na Ursynowie ale i w mieście, chilli con carne - niebo. Obsługa szybka, uprzejma, wszystko jest tak jak należy (zobaczymy jak będzie dalej, nie spoczywać na laurach). Poproszę więcej takich perełek w Warszawie.

Dziękujemy, DamianNikitin

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jeśli znana sieć fastfood reklamuje swojego burgera za 18,5 zł jako kanapkę, której nie odróżnisz od nie-fastfoodwego burgera a Ty masz wątpliwości... To kup za 21 zł Burger Classic z Wół na Stół i sprawdź czy byś nie odróżnił(a)..

Różnica jest taka, że ten z Mc (a jadam czasem więc to nie tak, że jestem jakimś wielkim przeciwnikiem sieci) powinien kosztować max 5 zł.

*Zdjęcie słabe bo sztuczne oświetlenie a burger na wynos ale serio - trzymają poziom!
Jest prosto, świeżo i smacznie!
Jest balans, jest smak, jest jakość!
Jest 220 g dobrego mięsa :D

Kto nie wierzy niech zrobi test, ja zrobiłem, polecam!

Moja skala: 9/11
skala Trip advisor 5/5

1  Dziękujemy, RojWWa
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie najlepsze miejsce na mapie mojego ulubionego Ursynowa. Wchodząc do lokalu rzuca się w oczy świetny wystrój. Pani Kinga, która mnie dziś obsługiwała była kompetentna, bardzo miła i pomocna. Dokładnie takiej obsługi oczekuję w każdym gastro lokalu! Jeśli chodzi o jedzenie to oceniałbym je na 9,8/10. Trochę za mało ziemniaczków, ale jakoś to przeżyłam haha. Mięso w smaku bardzo dobre, idealnie ugrilowane (nawet stek mojego chłopaka mi smakował). Lokal świetnie usytuowany, blisko metra. Ceny według mnie bardzo dobre w stosunku do jakości i wielkości dania.

1  Dziękujemy, mzdunek
Zrecenzowano 29 maja 2019

Nie będę się rozpisywał, jem Klasyka 220g od momentu jak ten lokal powstał, jadłem dużo burgerów w Warszawie i na świecie też :P Wyższa półka produktu i smaku za meega rozsądne pieniądze, aż pomyślałem od tak o napisaniu tego komentarza. Pozdrawiam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, guteks2019
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie wszystko nam się podobało. Okolo 13 było dużo rezerwacji na późniejsze godziny, bez problemu można bylo usiąść, ale jeśli chce się pójść po południu to trzeba mieć na uwadze, że może nie być miejsc. Lokal przyjemny, obsługa też (mogla jedynie poinformować o burgerze miesiąca, który jest poza menu). Na jedzenie nie czekalismy długo.
Buger English w zestawie - pyszności. Mięso dobrze wysmażone, wszystkie smaki super się komponowały, frytki były chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku i do tego pikantne nachosy z salsą. Mimo "małego" burgera porcja była bardzo duża.
Na pewno z chęcią wrócimy, żeby spróbować innych burgerow. :)

Dziękujemy, 663ewelinaf

Wol Na Stol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wol Na Stol? Podziel się wrażeniami!