Warszawa

addudek97
Wspaniała zabawa dla grup

Paweł J

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fantastyczna zabawa. :) Coś nowego, czego wcześniej nie mieliśmy okazji spróbować. :) Myślę, że jeszcze skorzystamy z tego typu rozrywki.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
3  Dziękujemy, addudek97
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Byliśmy na zabawie grupką 7 facetów i bawiliśmy się genialnie, dużo śmiechu, dużo sportu a i prowadzący przesympatyczni. Polecam każdemu!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Polecam gorąco każdemu ten rodzaj spędzenia czasu w gronie znajomych rodziny czy współpracowników, zabawa niesamowicie integruje pokazuje każdego w innym świetle, nie ma innej możliwości niż wyjcie pełnym uśmiechu i energii na kolejny raz. Zabawa jest prosta, instruktorzy są pełni energii i wyluzowani. Prowadzący pokazują dużo możliwości a każda z nich jest inna. Jednym słowem SZTOS. Rekomenduje wszystkim grupy powyżej 8 osób a najlepiej 10-12. Jeżeli sie zastanawiasz nad tą opcja spędzenia czasu to bierz telefon i rezerwuj wizytę a nie będziesz żałować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Buchalo
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Wydawać by się mogło, że to taka zabawa dla "dzieci". Nic bardziej mylnego. Graliśmy po 5 osób w drużynie. Duża różnorodność gier/scenariuszy oraz naprawdę indywidualne dopasowanie organizatorów do naszych potrzeb. Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Konrad H
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Graliśmy w 12 osób na Powiślu. Organizacja na mega poziomie, super kontakt z organizatorami oraz z prowadzącymi grę. Na pewno powtórzymy:)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, E846BImartap