“Biesiadowo na Satwki”
Pizzeria Biesiadowo — recenzja

Pizzeria Biesiadowo
Nr 1 666 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Byłem ze znajomymi, którzy zachwalali jako najlepszą pizze na w okolicy. Faktycznie smaczna. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Mała przyjemna pizzeria. Piwko smakowało. Pizza smakowała. Wielkość do ceny elegancka. No i pośpiechu można w sobotni wieczór do karaoke

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, jaqb82k
Zrecenzowano 5 grudnia 2017

Byłem tam 15 sierpnia z uwagi na czas wolny tego dnia.

Odebrałem zakupione na Grouponie pierogi. Niestety, tego dnia nie mogłem wybrać rodzaju nadzienia, więc wziąłem to co było - kapusta i grzyby.

Danie podane zostało na oryginalnym, dużym talerzu i ładnie udekorowane. Niestety, musiałem na nie długo czekać a kelner wycierał stolik, gdy już do niego zasiadłem. Moją uwagę zwróciło to, że tego dnia był on w lokalu sam i miał przysłowiowe "urwanie głowy" :/

Pierogi były smaczne i co ciekawe zostały podpieczone, co nadało im oryginalny i apetyczny wygląd. Niestety, przez to podpieczenie były nieco zbyt suche.

Ogólnie oceniam ten punkt i jedzenie na plus, jednak jeśli mógłbym coś zasugerować, to aby zatrudnić tam więcej personelu, dzięki czemu w dni świąteczne klienci lub rodziny z dziećmi zasiądą do czystych stolików i na swój obiad nie będą musieli długo czekać.

Jak na Grupon było OK, ale obsługa trochę mnie zniechęciła, więc nie wiem, czy polecać. Lokal jest niewielki, wiec na wypad z grupą znajomych raczej nie polecam, trochę tam zbyt ciasno.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam pizzę Biesiada, której nie dało się nałożyć na talerzyk bo rozpadła się w rękach. Pizza miala byc podana z żurawina, a zamiast jej byly wielkie ciapki z dżemu. Żenada. Najlepsze z tej pizzy były brzegi. Niesamowicie droga. Cena ma się nijak do jakości za ta cene powinni serwować coś zdecydowanie lepszego. Nie polecam! Koneserzy pizzy omijajcie to miejsce z daleka :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 19 marca 2017

Obsługa... Ok, szkoda tylko że kelner nie wysilił się na nic więcej poza "Dobra.." Miły i grzeczny ale mógłby poszerzyć swój zasób słów. Lokal czysty i schludny. Pizza... Hmmm pracowałam w Pizzerii, wiem jak wygląda dobre ciasto i pizza po upieczeniu.... Pizza na cienkim cieście nie powinna opadać po wzięciu w dłoń. No... Ogólnie to fajne miejsce na szybki obiad.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, vanilia2905

Pizzeria Biesiadowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Biesiadowo? Podziel się wrażeniami!