“Krótki wypad do Wa-wy”
To To Pho — recenzja

To To Pho
Nr 57 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Smacznie, duże porcje, przystępne ceny - jak na bar .Dobra zupa Pho, sajgonki, oraz mix mięs z makaronem z woka. Na pewno tu wrócę :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej L

Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Azjatyckiej kuchni w Warszawie jest coraz więcej, a jednak wciąż trudno o lokal z potrawami w przystępnej cenie. To To Pho jest właśnie jednym z takich miejsc. Zarówno flagowa zupa Pho, jak i inne dania były naprawdę smaczne. Ten niewielki lokalik jest z pewnością miejscem, do którego polecam wstąpić.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aiishik
Zrecenzowano 23 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi się spodobała ta restauracja, miła obsługa. Ale najbardziej mi się spodobało jedzenie
Jestem po raz pierwszy w podobnej restauracji i jestem naprawdę zadowolona.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Zhanna B
Zrecenzowano 3 marca 2018

Dobre zrobiony posiłek, chodzę do tej lokalizacji bardzo często i rzadko wychodzę niezadowolona.
Krewetki z makaronem z sojowym są przepyszne. :)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kozlix
Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna zupa Pho, na jej plus przemawia dla ilośc dodatków, pyszny, intensywny smak, spora ilośc nieposklejanego makaronu. Trafiliście bezbłędnie w mój gust, a nie jest to takie proste. Mały, uroczy lokalik, ma swój wyjątkowy klimat. Polecam całym serduszkiem

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, katdheryna

To To Pho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To To Pho? Podziel się wrażeniami!