“Koniecznie spróbować!”
N'Ice Cream Factory — recenzja

N'Ice Cream Factory
Nr 40 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Fabryka lodów mrożonych cieklym azotem. Sam wybierasz sklad i oglądasz proces produkcji. Dzięki zastosowaniu cieklego azotu, lody są niezwykle kremowe, a wybór jest ograniczony jedynie Twoją wyobraźnią. Tylko naturalne skladniki.
Zrecenzowano 1 maja 2019

Lody pyszne, duży wybór, fajne miejsce, generalnie nie ma co się zastanawiać tylko pójść na lody! :)

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, chechlanka

Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Było fajnie ale trochę za drogo wyszło. Całkiem ok, sporo osób w kolejce, obsługa była miła i pomocna

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 18sofi
Zrecenzowano 16 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne i ciekawe miejsce. Na pewno dużym plusem jest to, że sami wybieramy wszystkie składniki i że nie ma tam nic innego oprócz tego, na co się zdecydujemy. Cenowo nie jest super, ale ogólnie bardzo efektownie i smacznie.
Do powtórzenia. :)

Dziękujemy, Konrad_Ndz
Zrecenzowano 9 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór smaków i dodatków. Polecam lody w gofrach, są pyszne. Obsługa nie wyrabia w malutkiej kuchni na ilość chętnych.

Dziękujemy, Lona L
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Realizacja rzemieślniczego sposobu przygotowywania lodów jest na najwyższym poziomie. Smakują bardzo mlecznie, jest ich bardzo dużo. Na miejscu można wybierać z wielu różnorodnych składników.
Kłopot się zaczął, kiedy stanąłem przy ladzie nie wiedząc jak wygląda procedura. Kelnerka pospieszała mnie przy decyzjach, mimo że nie było kolejki, a ja starałem się zapoznać z ofertą. Ze strony obsługi brakowało zaangażowania, chęci doradzenia i pomocy. W końcu podjąłem decyzję na szybko, pod presją niezadowolonej kelnerki.
Lody pyszne, ale niesmak pozostał.

Dziękujemy, 350bartoszl

N'Ice Cream Factory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w N'Ice Cream Factory? Podziel się wrażeniami!