“Fajnie”
N'Ice Cream Factory — recenzja

N'Ice Cream Factory
Nr 40 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Fabryka lodów mrożonych cieklym azotem. Sam wybierasz sklad i oglądasz proces produkcji. Dzięki zastosowaniu cieklego azotu, lody są niezwykle kremowe, a wybór jest ograniczony jedynie Twoją wyobraźnią. Tylko naturalne skladniki.
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Było fajnie ale trochę za drogo wyszło. Całkiem ok, sporo osób w kolejce, obsługa była miła i pomocna

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 18sofi

Zrecenzowano 16 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne i ciekawe miejsce. Na pewno dużym plusem jest to, że sami wybieramy wszystkie składniki i że nie ma tam nic innego oprócz tego, na co się zdecydujemy. Cenowo nie jest super, ale ogólnie bardzo efektownie i smacznie.
Do powtórzenia. :)

Dziękujemy, Konrad_Ndz
Zrecenzowano 9 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór smaków i dodatków. Polecam lody w gofrach, są pyszne. Obsługa nie wyrabia w malutkiej kuchni na ilość chętnych.

Dziękujemy, Lona L
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Realizacja rzemieślniczego sposobu przygotowywania lodów jest na najwyższym poziomie. Smakują bardzo mlecznie, jest ich bardzo dużo. Na miejscu można wybierać z wielu różnorodnych składników.
Kłopot się zaczął, kiedy stanąłem przy ladzie nie wiedząc jak wygląda procedura. Kelnerka pospieszała mnie przy decyzjach, mimo że nie było kolejki, a ja starałem się zapoznać z ofertą. Ze strony obsługi brakowało zaangażowania, chęci doradzenia i pomocy. W końcu podjąłem decyzję na szybko, pod presją niezadowolonej kelnerki.
Lody pyszne, ale niesmak pozostał.

Dziękujemy, 350bartoszl
Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

Przypadkowo weszliśmy do NICE cream i opłacalny był to przypadek. Fajny sposób na produkcję lodów. Pan z obsługi mimo tego, że nie wiedziałam "o co chodzi" wszystko na spokojnie wytłumaczył, przygotował mi mój deser i już po chwili w moich ustach rozpłynął się smak kremowego loda. Coś pysznego. Na gofry trzeba czekać długo, ale to przez przygotowywane na miejscu ciasto, więc nie ma się co dziwić. Ja nie jestem gofrowa ale mój mąż zatopił się kłami w ciasto gofra i był zachwycony.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, annamF7441SA

N'Ice Cream Factory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w N'Ice Cream Factory? Podziel się wrażeniami!