Warszawa

“Smacznie”
Sexy Duck — recenzja

Sexy Duck
Nr 246 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem owoce morza - dobrze przyrządzone, porcja idealna. Uboga karta piw, pod rozwagę dla managera wprowadzenie piw rzemieślniczych :) dobry witbier do tak smacznej potrawy byłby idealnym połączeniem.

Dziękujemy, 795marcing

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo rozczarowana dzisiejsza sytuacja. Jesteśmy klientami od początku lokalu. Były różne wpadki ale jedzenie było smaczne - oprócz pizzy (ona jest tragiczna). Aczkolwiek dziś pan -prawdopodobnie manager - bardzo brzydko potraktował nas około godziny 12:10. Wszystko było by ok gdyby lokal w wiadomości prywatnej przeprosił a nie pisał ze to my wymyśliliśmy sobie. Był wolny tylko jeden stolik przy podłożonym stole, wiec siedzisz wtedy z kimś i dwa na brzegu lokalu w pełnym słońcu. Druga część była sprzątana- dlaczego tak późno skoro lokal jest czynny o 9? Nie zaproponowano nam abyśmy usiedli w środku. Jakby nie zależało na kliencie... szkoda tylko ze pan zupełnie wyprał się sytuacji po wiadomości prywatnej. Niestety, obsługa tego lokalu i pizza to jej najsłabszy punkt.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem jak w środku, ale na zewnątrz to miejsce mnie zahipnotyzowało. Pomysł z koszulkami na których widnieje najgorsza opinia na temat kelnera/kelnerki totalnie wymiata. Sam bym chętnie chodził w takim mundurku w moim miejscu pracy. Przechodząc do jedzenia - obłęd. Jedne z lepszych makaronów jakie jadłem, pizza tez robi swoje, wszystko w idealnych porcjach (póki co, zobaczymy jak będzie dalej). Prosze, tak trzymajcie poziom!

Dziękujemy, DamianNikitin
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazje spróbować makaronu, który był idealnie przyrządzony z pysznymi owocami morza.Lokal ma wiele ciekawych ofert lunchowych, oryginalny wystrój oraz miłą obsługę:)

Dziękujemy, paprotkaa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam sprawdzić te miejsce, ale trochę się rozczarowałam! Mój makaron z gorgonzola, orzechami włoskimi i gruszka był bardzo słaby... Musiałam go dosolić i popieprzyć aby był jadalny. Miałam okazje tez spróbować pizzy, która była ok. Bruschetta z awokado i krewetkami spoko :)

Dziękujemy, sylwitak

Sexy Duck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sexy Duck? Podziel się wrażeniami!