“Pomysłowo.”
Sexy Duck — recenzja

Sexy Duck
Nr 245 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem jak w środku, ale na zewnątrz to miejsce mnie zahipnotyzowało. Pomysł z koszulkami na których widnieje najgorsza opinia na temat kelnera/kelnerki totalnie wymiata. Sam bym chętnie chodził w takim mundurku w moim miejscu pracy. Przechodząc do jedzenia - obłęd. Jedne z lepszych makaronów jakie jadłem, pizza tez robi swoje, wszystko w idealnych porcjach (póki co, zobaczymy jak będzie dalej). Prosze, tak trzymajcie poziom!

Dziękujemy, DamianNikitin

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazje spróbować makaronu, który był idealnie przyrządzony z pysznymi owocami morza.Lokal ma wiele ciekawych ofert lunchowych, oryginalny wystrój oraz miłą obsługę:)

Dziękujemy, paprotkaa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam sprawdzić te miejsce, ale trochę się rozczarowałam! Mój makaron z gorgonzola, orzechami włoskimi i gruszka był bardzo słaby... Musiałam go dosolić i popieprzyć aby był jadalny. Miałam okazje tez spróbować pizzy, która była ok. Bruschetta z awokado i krewetkami spoko :)

Dziękujemy, sylwitak
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W porze obiadowej zabrakło zupy?
W restauracji pusto a kelnerzy robią wrażenie jakby był wielki tłok.
Nie polecam - straciłem czas

Dziękujemy, ada485
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja. Obsługa miła i sprawna. Piwo ok ale w okolicznych lokalach wybór dużo większy. Jedzenie czyli sztandarowa potrawa - kaczka - obroniła się. Duże porcje dobrze podane i smaczne.

Dziękujemy, emespriv

Sexy Duck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sexy Duck? Podziel się wrażeniami!