“Obsługa pozostawia wiele do życzenia.”
How U Doin Cafe — recenzja

How U Doin Cafe
Nr 1 104 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

How U Doin Cafe przyciąga swoją nazwą fanów serialu F.R.I.E.N.D.S., takich jak ja i moja rodzina. Niestety poza chwytliwą nazwą i kilkoma gadżetami/rysunkami rodem z serialu, kawiarnia nie zachwyca.
Obsługa była nieuprzejma, a o część zamówienia trzeba było się upomnieć, kiedy po 20min dalej nie było po nim śladu (lokal był pusty). Jeśli wzorowano się na serialowej Rachel, to byłaby z nich dumna.
Same napoje również nie zachwycały - osobiście nie polecam waniliowego i bananowego frappucino.
Jeden, dodatkowy plus - w piwnicy można znaleźć kilka gier planszowych, więc jeśli mamy szczęście i znajdziemy taką, której nie brakuje elementów, możemy spędzić czas w ten sposób.

Dziękujemy, catchme94

Zrecenzowano 28 maja 2019

Miałam okazję wybrać się do "How U Doin Cafe" na kawę, a że jestem zagorzałą fanką serialu to była lokalizacja, którą musiałam po prostu odwiedzić. Z nawiązań do serialu oprócz oczywistej nazwy jest wystrój - m.in. pomarańczowa kanapa ;) W menu przemycają nazwy i cytaty z serialu :) Kawa była spoko, no ale niestety na kolana nie powaliła. Obsługa sympatyczna i uprzejma.

Dziękujemy, Sylwia M
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem wielką fanką serialu, więc miło było w końcu tu trafić. Niestety trochę się rozczarowałam. Jedyne co nawiązuje co serialu to nazwa knajpy, nazwy niektórych kanapek i koktajli, i kanapa. Kanapa, która umówmy się nie jest super wyjątkowa i bez nazwy knajpy bym nie zwróciła uwagi, że wygląda jak ta z serialu.
Jadłam kanapkę Tribbiani- ciabbata z pastrami, ogórkiem kiszonym i musztarda, koszt 16zl.
Cappuccino być może miało też nawiązywać do serialu- kawy robione przez Rachel. No piłam lepsze. A w miejscu, które jest kawiarnia powinno być naprawdę dobre.
A no i muzyka- radiowe przeboje techno z za mocnym basem... raczej bym oczekiwała muzyki w stylu czołówkowej "I'll be There for you".
Plusem na pewno jest lokalizacja. I gdyby nie fakt, że jestem fanem serialu i liczyłam na więcej na pewno knajpa by się podobała mi bardziej. Chociaż kawa naprawdę mocno średnia.

1  Dziękujemy, agatahr
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Poza nazwà i pomarańczowà kanapà charakterystycznà dla serialu nic nie nawiàzuje do “Przyjaciół” jedzenie dość słabe, jedyne co polecam to napoje shake

Dziękujemy, G1535EPannak
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ciasto marchewkowe. Wielbiciele przyjaciół będą mieli zabawę z wyszukiwaniem ukrytych odniesień do serialu.

Dziękujemy, 861magdap

How U Doin Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w How U Doin Cafe? Podziel się wrażeniami!