“Super jedzenie i obsługa”
Kamienne Schodki — recenzja

Kamienne Schodki
Nr 41 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Kamienne Schodki działająca w tym samym miejscu od lat 60-ych. Znana z przepysznej kaczki,pieczonej w/g starych receptur. Odwiedzają ją liczni aktorzy,celebryci,ambasady i ministrowie.

Jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo miła a w szczególności przez Panią Renatę. Osoba pozytywnie nastawiona do obsługi klientów. POLECAMY!!!

1  Dziękujemy, Kolec1965
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię.
Cieszy nas fakt, że byliście Państwo zadowoleni z pobytu w restauracji.
Zapraszamy ponownie i dziękujemy w imieniu obsługi i naszym.
Pozdrawiamy.....

Zrecenzowano 7 września 2019

Fenomenalne nakrycie stołu,obsługa - Pan Tomasz, oraz Pani Renata - na najwyższym, mistrzowskim poziomie. Nawet moja partnerka zaniemowila z wrażenia...
Doskonałe na randkę, jedzenie wyśmienite, magiczne, jedyne w swoim rodzaju takie miejsce.
Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Jakub91345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziękujemy Panie Jakubie za tak miłą i sympatyczną recenzję.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w przyszłości.

Zrecenzowano 6 września 2019

Jest to miejsce godne polecenia ze wzgeldu na niesamowity klimat, pyszne jedzenie i cudowne widoki z okna lub ogródka zewnętrznego. Polecam z całego serca.

1  Dziękujemy, Damian K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękujemy Panie Damianie za opinię.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie....

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, obsługa REWELACYJNA, słuchająca klienta, pozdrawiamy kelnerów i życzymy wszystkiego dobrego!

1  Dziękujemy, thefalabella

Dziękujemy za recenzję.
Pozdrawiam w imieniu całego zespołu restauracji i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Byłem dzisiaj w restauracji kamienne schodki z grupą niemieckich gości.
Wszyscy byli miło zaskoczeni miła atmosfera i bardzo pysznym jedzeniem. Dostałem bardzo miłe podziękowania od grupy.
Dlatego też chciałem podziękować kucharzomm i obsłudze za spełnienie oczekiwań moich gości.
Z czego jestem bardzo dumny.
Napewno wrócę nie tylko raz.
Pozdrawiam serdecznie właścicieli
Pilot grup. Tomek

1  Dziękujemy, Tomasz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Panie Tomku......dziękujemy za opinię.
To miło czytać takie słowa. Cieszymy się, że zarówno Pan jak i grupa byliście zadowoleni z pobytu w naszej restauracji.
. W imieniu całego personelu dziękuję za pochwały. Najważniejsze ,że wszystko smakowało i zapraszamy oczywiście ponownie.
Postaramy się,aby kolejna wizyta również przebiegła bez zarzutów.
Pozdrawiamy.....

Kamienne Schodki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kamienne Schodki? Podziel się wrażeniami!