Warszawa

“Kaczka po Polsku”
Kamienne Schodki — recenzja

Kamienne Schodki
Nr 40 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Kamienne Schodki działająca w tym samym miejscu od lat 60-ych. Znana z przepysznej kaczki,pieczonej w/g starych receptur. Odwiedzają ją liczni aktorzy,celebryci,ambasady i ministrowie.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, obsługa REWELACYJNA, słuchająca klienta, pozdrawiamy kelnerów i życzymy wszystkiego dobrego!

1  Dziękujemy, thefalabella
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękujemy za recenzję.
Pozdrawiam w imieniu całego zespołu restauracji i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Byłem dzisiaj w restauracji kamienne schodki z grupą niemieckich gości.
Wszyscy byli miło zaskoczeni miła atmosfera i bardzo pysznym jedzeniem. Dostałem bardzo miłe podziękowania od grupy.
Dlatego też chciałem podziękować kucharzomm i obsłudze za spełnienie oczekiwań moich gości.
Z czego jestem bardzo dumny.
Napewno wrócę nie tylko raz.
Pozdrawiam serdecznie właścicieli
Pilot grup. Tomek

1  Dziękujemy, Tomasz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Panie Tomku......dziękujemy za opinię.
To miło czytać takie słowa. Cieszymy się, że zarówno Pan jak i grupa byliście zadowoleni z pobytu w naszej restauracji.
. W imieniu całego personelu dziękuję za pochwały. Najważniejsze ,że wszystko smakowało i zapraszamy oczywiście ponownie.
Postaramy się,aby kolejna wizyta również przebiegła bez zarzutów.
Pozdrawiamy.....

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najlepsza kaczka od zawsze tylko w kamiennych schodach. Super obsługa. Piękne miejsce. Mili właściciele.

Dziękujemy, Edward K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy w przyszłości.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Cudowna restauracja z widokiem na stare miasto obsługa bardzo miła. Jedzenie dość drogie ale jak na stare miasto ceny normalne. Wspaniała kaczka z grzankami i placki z łososiem.

Dziękujemy, MonikaGiz

Dziękujemy Pani Moniko za napisanie opinii.
Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza kaczka jaką ostatnio jadłem. Szczególne podziękowania dla Tomka i Renaty, którzy dopilnowali, aby moja wizyta w schodkach przebiegła w jak najmilszej atmosferze

1  Dziękujemy, 823marekl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy Panie Marku za opinię.
Cieszy nas fakt, że podczas pobytu w naszym lokalu był Pan zadowolony zarówno z obsługi jak i smaku legendarnej kaczki.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie.....

Kamienne Schodki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kamienne Schodki? Podziel się wrażeniami!