“Doskonałe miejsce na wizytę biznesową”
Kamienne Schodki — recenzja

Kamienne Schodki
Nr 39 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Kamienne Schodki działająca w tym samym miejscu od lat 60-ych. Znana z przepysznej kaczki,pieczonej w/g starych receptur. Odwiedzają ją liczni aktorzy,celebryci,ambasady i ministrowie.
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Bardzo miłe miejsce z przesympatyczną i profesjonalną obsługą, pysznym jedzeniem i odprężającą atmosferą plus świetną lokalizacją. Doskonałe miejsce na kolację biznesową z zagranicznymi gośćmi - opuścili lokal bardzo zadowoleni i pod dużym wrażeniem polskiej kuchni. Z pewnością zawitamy w progi "Kamiennych schodków" jeszcze nie raz!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, AgataK697
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2019

Dziękujemy Pani Agato za miłą i sympatyczną opinię na temat naszej restauracji.
Cieszy nas fakt,że byliście Państwo zadowoleni z jakości dań i sympatycznej obsługi.
Mamy nadzieję,że podczas następnej wizyty również spełnimy Państwa oczekiwania.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy....

Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem, ale rewelacja! Od początku do końca czuliśmy się doskonale dzięki profesjonalnej obsłudze pana Łukasza. Naprawdę pyszne jedzenie, od wybornych flaków po polsku po pierogi z kaczką i makaronów. Kaczka idealna. Trunki przednie. Dziękujemy i na pewno wrócimy. Warto!!!

3  Dziękujemy, Andar2000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 22 marca 2019

Dziękujemy za recenzję. Mamy nadzieję,że odwiedzicie nas Państwo ponownie. Pozdrawiamy serdecznie....

Zrecenzowano 22 marca 2019

Restauracja jak i obsługa są...niesamowite! Wybraliśmy Kamienne Schodki na obiad weselny. Była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Współwłaścicielka Pani Hania i Pan Piotr, pracujący jako Kelner zadbali żebyśmy zapamiętali ten dzień do końca życia.

Obsługa na europejskim poziomie, możliwość porozumienia się w każdej kwestii.

Czas oczekiwania na dania bardzo przystępny. Zresztą dania to temat na inne opowiadanie - R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A Kaczka - najlepsza jaką jedliśmy.

Z reszty dań - bardzo smacze flaki, łosoś i polędwiczki. W opinii naszych gości jedzenia było bardzo dużo i było bardzo smaczne.

Podsumowując, zdecydowanie polecam Kamienne Schodki zarówno do wyprawienia rodzinnego przyjęcia jak i do spędzenia niedzielnego popołudnia.

5  Dziękujemy, SebaOch

Panie Sebastianie,dziękujemy za bardzo,bardzo miłą opinię.
Staramy się i będziemy się starać,aby nasi goście byli zadowoleni tak jak Państwo.
Ta opinia to dla nas ogromna satysfakcja.Pozdrawiamy i życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie dobre alkohole (tatar super) w dobrym klimacie i profesjonalna i miła obsługa ze strony Pana Łukasza dziekuje wrócimy!

3  Dziękujemy, kajkak2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Dziękujemy za recenzję i „trzymamy” za słowo. Do zobaczenia. Pozdrawiamy...

Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszną włoską kawę i herbatę. Sympatyczna atmosfera i miła obsługa. Lokal urządzony w fajnym klimacie. Z okna przy stoliku widać rynek Starego Miasta.

1  Dziękujemy, Krzysztof Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Właściciel, Kamienne SchodkiOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy w przyszłości.
Pozdrawiam....

Kamienne Schodki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kamienne Schodki? Podziel się wrażeniami!