Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo wygodne łóżko, wszystko czyste i nowe. Przemiły personel hotelu, możliwość późnego zakwaterowania. Jedynym minusem tego miejsca jest budowa obok, dźwięki z której z samego rana słychać w pokoju.

Dziękujemy, akoltu665207
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel sam w sobie w porządku. Jest czysty, wciąż nowoczesny. Pokoje trochę małe ale w sam raz na jedną noc. Śniadania obfite i urozmaicone.
Niestety od zeszłego roku na duży minus zmieniło się podejście obsługi hotelu w kierunku naciągania gości na kasę.
Opis obiektu zawiera informacje, że miejsca na "parkingu publicznym" są oferowane wg. dostępności natomiast "parking prywatny" wymaga opłaty 30zl.
W praktyce przy zameldowaniu okazuje się że nie ma parkingu publicznego a zostawienie auta w dowolnym miejscu wokół hotelu wymaga opłaty 30zl - skandal!
W takiej sytuacji lepiej wybrać inny hotel z darmowym parkingiem bo całość wyjdzie taniej a wcale nie gorzej.

Dziękujemy, MarffiMK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AirHotelWarsaw, Kierownik, Air HotelOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za opinię po pobycie, docenienie dbałości o czystość oraz oferty śniadaniowej. Przykro nam, że pobieranie płatności za parking, zostało przez Państwa zinterpretowane jako "naciąganie na kasę". Pobieramy taką płatność, ponieważ znajdujemy się w strefie lotniskowej, gdzie opłata jest naliczana na wszystkie miejsca parkingowe, nie różnimy się tą płatnością również od innych hoteli. Co do informacji umieszczonej na naszym profilu, przepraszamy, jeśli jej sformułowanie sugerowało możliwość wyboru. Ten fragment został usunięty, aby nie wprowadzać w błąd, teraz widnieje tylko informacja o kwocie do opłacenia.
Mamy nadzieję, że Państwa zadowolenie z oferowanych przez nas usług, będzie miało decydujący głos podczas poszukiwania hotelu w Warszawie.

Z poważaniem,
Manager Hotelu
Gabriela Białobrzeska

Zrecenzowano: 30 maja 2019

Pierwszy raz korzystałam z tego hotelu. Standard na dobrym poziomie. Nie korzystałam ze śniadania, ale rano widziałam przygotowane śniadanie w holu. Szkoda, ze nie ma wydzielonej sali - restauracji. Poza tym bez uwag. Zaletą jest bezpłatny transport z/na lotnisko.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Meander16740408777
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Hotel czysty,schludny,utrzymany w nowoczesnej aranżacji.Dojazd bezproblemowy od trasy S8.Parking duży,oświetlony,chroniony.W pobliżu duże centrum handlowe,stacja paliw,restauracja.Polecamy serdecznie.

Dziękujemy, Andrzej Daniel K
Zrecenzowano: 25 maja 2019

Zatrzymaliśmy się na 1 dobę przed lotem na urlop.
hotel zaskoczył nas bardzo pozytywnie pod każdym względem.
czyste nowocześnie urządzone pokoje, bardzo miła obsługa.
transfer gratis z lotniska i na lotnisko.
Na powitanie kawa !!! super
śniadanko rewelacja.
i jeszcze możliwość przedłużenia opuszczenia pokoju w miarę możliowści hotelu, z czego oczywiście skorzystaliśmy, bo lot mieliśmy 16.50.
a przy tych wszystkich atutach niewygórowana cena.
naprawdę szczerze polecam

Dziękujemy, violam1970