“Super jedzenie + atmosfera!”
Ristorante Venezia — recenzja

Ristorante Venezia
Nr 1 550 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z przyjemnością piszę opinię o tej restauracji ponieważ każdy kto ma okazje powinien tam zawitać :).
Właściciele (właściciel - Włoch, jego żona - Polka) super mili, od razu widać że traktują Cię jako gościa a nie „klienta”, jedzenie przepyszne - prawdziwa włoska pizza (zawsze zamawiam jak tam jesteśmy), owoce morza - nigdzie nie jadłem lepszych -> co więcej, porcje są na prawdę duże.
Nasze dzieci też ze smakiem zajadają (najmłodszy synek 3,5r chciał spróbować małży :) zjadł i powiedział ??.... Mamusiu to jest pySne :) tak że No... opinia trzylatka chyba mówi sama za siebie zwłaszcza że dzieciaczki nie zwykły zajadać się takimi smakami.
Oprócz tego miejsce jest fajne, ma wewnątrz stoliczek z zabawkami, kredkami dla dzieci.
Na zewnątrz (jak jest ciepło) również stoją stoliki... generalnie idąc tam po pracy czuje się jak bym był na wakacjach :)
No same plusy :)

Bez cienia wątpliwości mogę polecić dla dwojga jak i całej rodziny!

Dziękujemy, ceboolion

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w okolicy, skuszony dobrymi opiniami na TA, postanowiłem skosztować włoskich specjałów.

Przepyszna biała pizza, w towarzystwie bardzo dobrej kawy = idealny późny lunch.
Jeżeli szukacie kameralnej, niepozornej knajpki, musicie tu zajrzeć :)
Strzał w '10', będę wracał z rodziną..

Dziękujemy, L3choo
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

To absolutnie cudowne miejsce z rewelacyjnym jedzeniem i magiczną atmosferą. Pizza tutaj to najlepsza jaką jadłam, idealne ciasto, prawdziwe dodatki - świeże, bardzo dobrego gatunku. Z deserów ciasto cytrynowe jest moim zdecydowanym faworytem.

Dziękujemy, Kamila D
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ristorante prowadzone przez włoskie malzenstwo. Oryginalne przepisy, makarony recznie robione, prawdziwie włoska pizza i carbonara bez śmietany. Jeżeli akurat jesteś w pobliżu koniecznie spróbuj!

Dziękujemy, Traveler780154
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłysmy w tej knajpce uroczy Dzień Kobiet.
Pan Właściciel przywitał nas tulipanami :), a potem o jeszcze lepiej :)
Pyszna pizza we włoskim stylu (z jajkiem i biała z krewetkami), przyzwoite wino domowe białe, miła atmosfera i przystępne ceny.
Będziemy tam wracać regularnie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, monikag90

Ristorante Venezia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Venezia? Podziel się wrażeniami!