“Świeżo i smacznie”

Green Caffe Nero Plac Zamkowy
Nr 48 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 28 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Poranek w Warszawie? Może na Krakowskim Przedmieściu? Proponuję kawę na „start” w Green Caffe Nero. Do wyboru różne rodzaje kawy i dobre menu śniadaniowe. Wypieki świeże, a kanapki dobrze skomponowane. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Ekspert66

Zrecenzowano 3 marca 2018

To moja ulubiona sieciówka. Kawa jest bardzo dobra, dobrze parzona. Obsługa przemiła. Przyjazny klimat. Miejsce na kawę w towarzystwie i samemu. Pyszne ciasta. Polecam o każdej porze dnia.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano 26 października 2017

Wybierając się na zwiedzanie Starego Miasta (lub po wycieczce) warto tu wstąpić na kawę. A dla łakomczuchów mają pyszną czekoladę na gorąco i spory wybór rozmaitych słodkości. Obsługa miła i sprawna. Miejsce może niezbyt romantyczne, szukający klimatu i nastroju raczej tego tu nie znajdą, ale kawa jest znakomita. Szczególnie polecam grzane wino - idealnie rozgrzewa w chłodne jesienne dni.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, aleksandergalazka
Zrecenzowano 10 października 2017

Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać smak porannej kawy w dwóch miejscach Green Caffe Nero w Warszawie. Na Nowym Świecie i na Placu Zamkowym. I musimy przyznać żeby były to bardzo miłe poranki. W lokalach bardzo fajny klimat dodając do tego lokalizację to można było poczuć się wyjątkowo smakując bardzo dobrą kawę, która dodała energii na cały dzień. Zdecydowanie polecam te miejsca w stolicy.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 3 października 2017

Fajne miejsce, mimo, że sieciówka. Smaczne ciasta i duże porcje. dobra kawa. Bardzo miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, KetugA

Green Caffe Nero Plac Zamkowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Green Caffe Nero Plac Zamkowy? Podziel się wrażeniami!