“Dobra kawa i dobry klimat”

Green Caffe Nero Plac Zamkowy
Nr 48 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 3 marca 2018

To moja ulubiona sieciówka. Kawa jest bardzo dobra, dobrze parzona. Obsługa przemiła. Przyjazny klimat. Miejsce na kawę w towarzystwie i samemu. Pyszne ciasta. Polecam o każdej porze dnia.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Anna k

Zrecenzowano 26 października 2017

Wybierając się na zwiedzanie Starego Miasta (lub po wycieczce) warto tu wstąpić na kawę. A dla łakomczuchów mają pyszną czekoladę na gorąco i spory wybór rozmaitych słodkości. Obsługa miła i sprawna. Miejsce może niezbyt romantyczne, szukający klimatu i nastroju raczej tego tu nie znajdą, ale kawa jest znakomita. Szczególnie polecam grzane wino - idealnie rozgrzewa w chłodne jesienne dni.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, aleksandergalazka
Zrecenzowano 10 października 2017

Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać smak porannej kawy w dwóch miejscach Green Caffe Nero w Warszawie. Na Nowym Świecie i na Placu Zamkowym. I musimy przyznać żeby były to bardzo miłe poranki. W lokalach bardzo fajny klimat dodając do tego lokalizację to można było poczuć się wyjątkowo smakując bardzo dobrą kawę, która dodała energii na cały dzień. Zdecydowanie polecam te miejsca w stolicy.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 3 października 2017

Fajne miejsce, mimo, że sieciówka. Smaczne ciasta i duże porcje. dobra kawa. Bardzo miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, KetugA
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna gorąca czekolada, smaczne ciasta. Ale w lokalu panuje dziwna atmosfera... Akurat wolne miejsca w środku były w poblizu lady. Pracownicy rozmawiają między sobą tak głośno, ze nie moglam usłyszeć co mąż do mnie mówi. Ok, fajnie jak obsluga jest wyluzowana, ale nie jak krzyczą do siebie, śpiewają na tyle głośno że nie można się skupić na niczym, do tego hałas odstawianych naczyń - dziwne że nic sie nie potlukło. No i toalety. Dawno nie widziałam takiego syfu w ubikacji. Rozumiem, że trafi się klient który nie dba o czystość, ale uważam, że personel powinien zwracać na to uwagę, bo panował tam straszny smród.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, karolina2805

Green Caffe Nero Plac Zamkowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Green Caffe Nero Plac Zamkowy? Podziel się wrażeniami!