“Kawa OK, reszta przeciętna”

The Cheesecake Corner Nowy Swiat
Zamów online
Nr 55 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 16 grudnia 2018

próbowalismy dwóch rodzajów bezy oraz ciasta wegańskiego.
naprawdę nie jest to coś niesamowitego. Poprawnie ale nie ma niczego co zachęciłoby mnie do ponownego przyjścia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Baalberith1234

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sernik obledny, kawa pyszna, zawsze po drodze.
Ciezko sie oprzec przechodzac obok.
Wroce tu napewno ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 210katarzynan
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Często bywałam w cheesecake corner, ciasta są bardzo dobre jednak obsługa fatalna, dzisiaj przeszła samą siebie. Przyszłam do kawiarni 20 minut przed zamknięciem i na pytanie "z czego jest coctail detox" otrzymałam odpowiedź, że za 20 minut. Dopiero po mojej uwadze, ze przeciez jeszcze przez 20 minut lokal jest czynny Pani postanowila mnie obsłużyć.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, karolka737
Zrecenzowano 22 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne ciasta, bardzo duży wybór, kawa też bardzo dobra :) jedyne co to szkoda, że tak mało miejsca

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, majm2017
Zrecenzowano 28 września 2017

Do cukierni trafiłam przypadkiem wracając z uczelni. Wprost się zkoachałam, przemiła obsługa, pyszne ciasta i ta kawa! Naprawę polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Olka B

The Cheesecake Corner Nowy Swiat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Cheesecake Corner Nowy Swiat? Podziel się wrażeniami!