Warszawa

“Najlepsze lody i kawa na Ursynowie”
Tłusty Kotek — recenzja

Tłusty Kotek
Nr 24 wśród 77 Desery (Warszawa)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne naturalne lody, porcja duża w porównaniu do innych miejsc gdzie kosztują tyle samo, tu otrzymujemy jakby dwie gałki w cenie jednej ;), bardzo dobre desery i kawa, obsługa wzorowa. Bardzo fajne miejsce, by po pracy usiąść i się zrelaksować.

Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często bywam, gdyż maja pyszne lody i nitro kawę :) najlepsze są miodowe ! Kiedys gdy lód mi spadł na ziemie dostałam nowego. Obsługa miła :)

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Byliśmy w "Kotku" na Ursynowie. Niestety nie trafiliśmy na lody pistacjowe. Panie z obsługi były bardzo miłe i pomocne. Mogliśmy spróbować różnych smaków przed ostatecznym wyborem. Lody smaczne, chociaż nie powiedziałabym, że najlepsze w Warszawie. Najbardziej podobały mi się kotki. ;-)

Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

"Najlepsze lody w Warszawie" - ściema. Wiele kawiarni oferuje smaczniejsze lody. Ceny z kosmosu - 6zł za gałkę. Ceny innych produktów równiez przesadzone. Nie warto!

Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Wpadłem, bo polecano mi jako najlepsze lody w Warszawie. Realnie nic specjalnego. Być może miałem zbyt wysoko postawione oczekiwania, ale naprawdę wiele razy jadłem lepsze lody. Kanapki smaczne, ale ceny z kosmosu jak za tę jakość. Kawa przeciętna do bólu, a cenami rywalizująca z porządnymi kawiarniami. Natomiast rzeczywiście miejsce jest przyjemne do posiedzenia, bo atmosfera jest naprawdę w porządku.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Filip K

Tłusty Kotek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tłusty Kotek? Podziel się wrażeniami!