Warszawa

“Urodziny”

Restauracja Mokotowska69
Nr 89 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Warszawska restauracja i bar „Mokotowska 69”, otwarta na początku maja 2016 r specjalizuje się w daniach z ryb, owoców morza oraz w stekach z amerykańskiego black angusa z certyfikatem USDA prime beef, ze szkockiego angusa z Aberdeen i najwyższej klasy japońskiej wołowiny Tajima gyu, „kobe style”: klasa 5, marmurkowość 9+. W karcie znajdują się również klasyczne polskie dania z nowoczesnym „twistem”. Bar na Mokotowskiej 69 to przede wszystkim znakomite wina. Znajdziecie tu Państwo wina do picia, na co dzień i wina od święta, wina łatwe i wina poważne. W karcie win obecne są wina z całego świata łącząc setki lat tradycji win włoskich, francuskich, hiszpańskich z fantazją winiarzy z Chile, Argentyny, Australii, czy Stanów Zjednoczonych. Karta win ma charakter sezonowy, wina dobierane są do aktualnego menu.

Wybrałam ta restauracje na uczczenie mojej mamy urodzin. Wspólnie z rodzina zjedliśmy przepyszny obiad. Stek doskonały, pierwszy raz w życiu jadłam tak pysznego steka !
Do tego tatar to czysty obłęd
Mnóstwo win dookoła w restauracji. Ściana z ceglanej kostki, skórzane czarne siedzenia. Cały wystrój idelanie się komponuje do karty dań jaka mają.
Obsługa bardzo miła i doświadczona.
Wszystko na plus. Polecam.

Dziękujemy, Olazzz

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem tą restauracje wczoraj i byłem bardzo zadowolony. Lokal bardzo ładnie urządzony co na wejściu rzuca się w oczy. Stek bardzo dobry, idealnie wysmażony. Obsługa miła, jedynym minusem był długi czas oczekiwania aż ktoś do mnie podejdzie. Ogólnie wszystko inne na plus, wszystkim serdecznie polecam :)

Dziękujemy, kaczmareek
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspólnie z Żoną wybraliśmy się do restauracji na kolację rocznicową. Tuż po przybyciu na miejsce przywitał nas bardzo serdeczny Pan Kamil, który bardzo sprawnie "wybadał" nasz nastrój i oczekiwania, proponując różnorodne dania. Ostatecznie jako przystawki wybraliśmy tatara wołowego oraz okonia z rajgrodu, które zdecydowanie przypadły nam do gustu. Danie główne - steki były świetne pod każdym względem, począwszy od jakości mięsa, aż po sposób przygotowania i podania. Kolację zakończyliśmy absolutnie nieziemską napoleonką, która w pełni skradła nasze serca - na pewno na nią wrócimy. Z kolacji wyszliśmy najedzeni i w doskonałych nastrojach, na które miały wpływ nie tylko znakomita kuchnia, ale i świetna obsługa oraz klimat miejsca. Zdecydowanie polecamy!

1  Dziękujemy, Krzysztof1489
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Właśnie tu, pierwszy raz moj mąż aż się uśmiechał, gdy zobaczył stek. Jako ich miłośnik, stwierdził, że nigdzie w Warszawie nie ma równie dobrych steków co tutaj. Zawsze prosi o stopień wysmażenia blue i było to pierwsze miejsce, gdzie dostał idealnie takie mięso jakie chciał. Ja zamówiłam pierś z kurczaka, również była świetna, dodatki do niej tak samo pyszne. Obsługa super, kelner opowiedział o każdym daniu, o które pytaliśmy i dobrał idealne wino do zamówienia. Było pysznie, miło i na pewno wrócimy nie raz :)

1  Dziękujemy, jezusmariabeata
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialiśmy z roomservice i muszę powiedzieć, ze jedzenie jest nie warte swojej ceny. Stek, którego zamówiliśmy wyglądał byle jak po prostu zrzucony z patelni do pudełka z pomidorami (była tylko jedna połówka małego pomidora).

Dziękujemy, ja_minaj2019

Restauracja Mokotowska69 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Mokotowska69? Podziel się wrażeniami!