“Lody”
Fragola Złote Tarasy — recenzja

Fragola Złote Tarasy
Nr 850 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce to ma bardzo smaczne lody i desery oraz kawy. W miłym miejscu w złotych, obok fontanny. Obsługa miła..

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciastko czekoladowe z lodami wygrywa wszystko jednak makarony bardzo przeciętne.Mój faworyt sałatka z bazyliowym pesto zawsze wspaniała(choć raz dostałam gratis w postaci włosa )Niestety od tamtego czasu przychodzę już na samo ciacho.Obsluga miła i pomocna.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 31 maja 2019

Bardzo dobre lody, które mają smak dzieciństwa. Słony karmel to na prawdę słony karmel. Obsługa miła a gałka odpowiednio duża. Na miejscu można też zjesć deser.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 24 maja 2019

Szukając miejsca na spotkanie z okazji urodzin naszej 9-letniej córki natknęliśmy się na La Fragolę w Złotych Tarasach. Urocze miejsce na 1 piętrze tuż obok fontanny urzekło nas swoją atmosferą, kolorami i zapachami. To miejsce posiadające niepowtarzalny klimat pełne cudownych smaków i radosnego gwaru.
Organizacją przyjęcia zajął się bardzo serdeczny Pan Manager. Ujęło nas Jego zaangażowanie, zrozumienie naszych potrzeb i pomoc w realizacji całkiem sporego przyjęcia dla dzieci i ich rodzin :-)
Serwowane desery lodowe, owocowe i czekoladowe były po prostu przepyszne, a podane w piękny i smakowity sposób sprawiły, że naszym dzieciom błyszczały oczy na ich widok.
Nasz wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. La Fragola to miejsce rodzinne, które polecamy z całego serca.

Dziękujemy, Kosssi
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Miła obsługa, wspaniała kawka, przepyszny puszysty sernik i bardzo smaczne lody. Gorąco polecam każdemu !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jolanta P

Fragola Złote Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fragola Złote Tarasy? Podziel się wrażeniami!