“Tragiczna obsługa”

La Sirena: The Mexican Food Cartel
Nr 122 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja to jakiś żart, po półtorej godziny oczekiwania, wyszliśmy wściekli, obsługa tragedia jeżdżę po restauracjach, po całym świecie i w życiu nie widziałem tyłu wkur*** klientów w jednym miejscu. Dramat menagerka do zwolnienia razem z obsługą. Zachowanie wobec nas było karygodne, i jeszcze totalna obojętność kiedy zagroziłem że wyjdziemy. Na dodatek jedna ze znajomych się rozchorowała po zjedzeniu przystawek.

Dziękujemy, Maverick3184

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy La Sirenę 2 razy z mężem. Obydwa doświadczenia rozkoszne :) Nachosy obłędne, tacosy z wołowiną i 3 chorty- mistrzostwo świata! Tyle smaków i kolorów :) Wszystko pięknie podane, sprawnie, szybko. Bardzo miła obsługa. Uwielbiam!

Dziękujemy, martasU1995ZG
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kuchnia Meksykańska w Warszawie, jedzenie super i od początku trzymają ten sam poziom i za każdym razem obsługa jest ta sama - fantastyczna, żadnych zmian. Sporo ludzi a lokal mały wiec w weekend lepiej rezerwować.

Dziękujemy, pandawidek
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jakie jest serwowane w La Sirena jest absolutnie bezbłędne. Jeśli ktoś chce poczuć smak meksyku to należy sie tam udać. Wystrój pasujący do kuchni. Więc czego zabrakło? Chyba czasu. Bo oboje mieliśmy wrażenie, że obsługa trochę zbyt często podchodziła i sprawdzała czy skończyliśmy, co zbudowało lekko nerwową atmosferę, więc zamiast zamówić więcej zmienilismy lokal.

Dziękujemy, karolinap487
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Świetne miejsce, w którym można popróbować kuchni meksykańskiej. Oprócz miłej obsługi dużym plusem lokalu jest ogródek letni.

Dziękujemy, Smolaaaa

La Sirena: The Mexican Food Cartel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Sirena: The Mexican Food Cartel? Podziel się wrażeniami!