“Najlepsza w Warszawie”

La Sirena: The Mexican Food Cartel
Nr 123 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kuchnia Meksykańska w Warszawie, jedzenie super i od początku trzymają ten sam poziom i za każdym razem obsługa jest ta sama - fantastyczna, żadnych zmian. Sporo ludzi a lokal mały wiec w weekend lepiej rezerwować.

Dziękujemy, pandawidek

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jakie jest serwowane w La Sirena jest absolutnie bezbłędne. Jeśli ktoś chce poczuć smak meksyku to należy sie tam udać. Wystrój pasujący do kuchni. Więc czego zabrakło? Chyba czasu. Bo oboje mieliśmy wrażenie, że obsługa trochę zbyt często podchodziła i sprawdzała czy skończyliśmy, co zbudowało lekko nerwową atmosferę, więc zamiast zamówić więcej zmienilismy lokal.

Dziękujemy, karolinap487
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Świetne miejsce, w którym można popróbować kuchni meksykańskiej. Oprócz miłej obsługi dużym plusem lokalu jest ogródek letni.

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wystroj super widac ze sie ktos postaral. Ale 13pln za mala cole przesada. A chcialem tam wrocic na jedzenie ale zmienilem zdanie

Dziękujemy, Jon_Snow_z_wawy
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na rodzinną kolację, troszkę spontanicznie, bez rezerwacji. Mieliśmy szczęście i udało nam się znaleźć stolik. Świetne przystawki, obfite, pomysłowe i bardzo bardzo smaczne. Obsługa zdecydowanie ponadprzeciętna - przyjazna, kompetentna, miła, pomocna! Dania główne naprawdę doskonałe - świetne smaki. Wszystkie dania bardzo nam smakowały, czuć składniki wysokiej jakości. I czuć najważniejszy składnik: gorące meksykańskie serce ♥️ Atmosfera luźna, odpowiednia - czujemy się tu świetnie.

Dziękujemy, 322agnieszkam

La Sirena: The Mexican Food Cartel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Sirena: The Mexican Food Cartel? Podziel się wrażeniami!