Limuzyny XXL Warszawa - Wynajem Limuzyn
Udana impreza

Wynająłem auto na urodziny i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Bezproblemowy kontakt i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Marczak222
wieczór Panieński

Piękna limuzyna, robi wrażenie, wieczór Panieński udany w 100%, profesjonalna obsługa w biurze jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
KarolinaP1600

Korzystałam z dwóch limuzyn w dniu ślubu. Obsługa bardzo miła. Kierowcy przyjechali na czas, wszystko wypadło rewelacyjnie. Kierowca Marcin i Tomek rewelacyjni.
Dziękuje i Polecam

Dziękujemy, MalgorzataKw

Korzystałam już dwa razy przy okazji wieczorów panieńskich zawsze super, profesjonalnie i na czas. Polecam

Dziękujemy, 24agam

Rewelacyjna limuzyna BMW X6, do tego rewelacyjny kierowca pan Emil. Obsługa od początku do końca na najwyższym poziomie :) Najlepszy wieczór ever . Dziękujemy i polecamy :)

Dziękujemy, Monika M

Limuzynę wynajęłam na wieczór panieński - strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam Pana Marcina! :) :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, funky2

Chciałam powiedzieć że jesteśmy bardzo bardzo zadowolone z usługi limuzyny xxl kierowca pan Tomek wspaniały uprzejmy po prostu rewelacyjny człowiek dzięki któremu nasz przejazd był po prostu najwspanialszy, gorąco polecam usługi tej firmy, na pewno każdy kto skorzysta z usług tej firmy będzie w 100% zadowolony. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Renata T