Limuzyny XXL Warszawa - Wynajem Limuzyn
Zapisz
Limuzyna na ślub

Dobry i sympatyczny szofer Kuba, poradził sobie w trudnych warunkach (remont drogi). Samochód był... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
F4012SRjoannak
niezapomniane

Organizowałam imprezę urodzinową córki - kierowca, Pan Emil, był przed czasem w wyznaczonym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 września 2020
ellag437

Zrecenzowano: 9 września 2019

Chciałam powiedzieć że jesteśmy bardzo bardzo zadowolone z usługi limuzyny xxl kierowca pan Tomek wspaniały uprzejmy po prostu rewelacyjny człowiek dzięki któremu nasz przejazd był po prostu najwspanialszy, gorąco polecam usługi tej firmy, na pewno każdy kto skorzysta z usług tej firmy będzie w 100% zadowolony. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Renata T
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale , przemiła obsługa, super muzyka leciała spełniło wszystkie nasze oczekiwania a nawet więcej. Dziękuje,polecam z całego serca

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 309angelinas
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam skorzystanie z uslug firmy Limuzyny XXL. Kontakt blyskawiczny ze strony biura jak i z szoferem- panem Marcinem - blyskawiczny. Bral jakichkolwiek zastrzeżen. Na pewno bede polecala wynajem limuzyn u Państwa.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super współpraca z firmą Limuzyny XXL! Szybka odpowiedz ze strony biura , limuzyna była podstawiona pod wskazany adres punktualnie co do minuty. Szofer limuzyny - pan Jarek , przesympatyczny i bardzo profesjonalny. Koszt w stosunku do jakości usług jest na prawde niski! Polecam w 100%. Przejazd limuzyną przed imprezą zdecydowanie każdego wprowadzi w doskonały nastrój!

Dziękujemy, magdak210494
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dziękuję za współpracę nie był to pierwszy Raz i na pewno nie ostatni, za każdym razem jestem zadowolony tak jak i Moi goście, znajomi z którymi korzystam z waszej firmy i limuzyn co najważniejsze obsługa w ich biurze jak i obsługa kierowców jest perfekcyjna, Polecam w 100000000% XXL limuzyny

Dziękujemy, Kamil M