Limuzyny XXL Warszawa - Wynajem Limuzyn
Wieczór panieńsko-kawalerski

Wynająłem limuzynę na wieczór panieńsko-kawalerski dla moich przyjaciół. Wszystko było perfekcyjnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Maciek7930
Udana impreza

Wynająłem auto na urodziny i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Bezproblemowy kontakt i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marczak222

Zrecenzowano: 9 września 2019

Chciałam powiedzieć że jesteśmy bardzo bardzo zadowolone z usługi limuzyny xxl kierowca pan Tomek wspaniały uprzejmy po prostu rewelacyjny człowiek dzięki któremu nasz przejazd był po prostu najwspanialszy, gorąco polecam usługi tej firmy, na pewno każdy kto skorzysta z usług tej firmy będzie w 100% zadowolony. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Renata T
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale , przemiła obsługa, super muzyka leciała spełniło wszystkie nasze oczekiwania a nawet więcej. Dziękuje,polecam z całego serca

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 309angelinas
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam skorzystanie z uslug firmy Limuzyny XXL. Kontakt blyskawiczny ze strony biura jak i z szoferem- panem Marcinem - blyskawiczny. Bral jakichkolwiek zastrzeżen. Na pewno bede polecala wynajem limuzyn u Państwa.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super współpraca z firmą Limuzyny XXL! Szybka odpowiedz ze strony biura , limuzyna była podstawiona pod wskazany adres punktualnie co do minuty. Szofer limuzyny - pan Jarek , przesympatyczny i bardzo profesjonalny. Koszt w stosunku do jakości usług jest na prawde niski! Polecam w 100%. Przejazd limuzyną przed imprezą zdecydowanie każdego wprowadzi w doskonały nastrój!

Dziękujemy, magdak210494
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dziękuję za współpracę nie był to pierwszy Raz i na pewno nie ostatni, za każdym razem jestem zadowolony tak jak i Moi goście, znajomi z którymi korzystam z waszej firmy i limuzyn co najważniejsze obsługa w ich biurze jak i obsługa kierowców jest perfekcyjna, Polecam w 100000000% XXL limuzyny

Dziękujemy, Kamil M