Warszawa
Limuzyny XXL Warszawa - Wynajem Limuzyn
Impereza urodzinowa nastolatki

Limuzyna XXL wynajęta na imprezę urodzinową nastolatki zrobiła ogromne wrażenie na uczestnikach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
catikati
Wieczór panieńsko-kawalerski

Wynająłem limuzynę na wieczór panieńsko-kawalerski dla moich przyjaciół. Wszystko było perfekcyjnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Maciek7930

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale , przemiła obsługa, super muzyka leciała spełniło wszystkie nasze oczekiwania a nawet więcej. Dziękuje,polecam z całego serca

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 309angelinas
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam skorzystanie z uslug firmy Limuzyny XXL. Kontakt blyskawiczny ze strony biura jak i z szoferem- panem Marcinem - blyskawiczny. Bral jakichkolwiek zastrzeżen. Na pewno bede polecala wynajem limuzyn u Państwa.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super współpraca z firmą Limuzyny XXL! Szybka odpowiedz ze strony biura , limuzyna była podstawiona pod wskazany adres punktualnie co do minuty. Szofer limuzyny - pan Jarek , przesympatyczny i bardzo profesjonalny. Koszt w stosunku do jakości usług jest na prawde niski! Polecam w 100%. Przejazd limuzyną przed imprezą zdecydowanie każdego wprowadzi w doskonały nastrój!

Dziękujemy, magdak210494
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dziękuję za współpracę nie był to pierwszy Raz i na pewno nie ostatni, za każdym razem jestem zadowolony tak jak i Moi goście, znajomi z którymi korzystam z waszej firmy i limuzyn co najważniejsze obsługa w ich biurze jak i obsługa kierowców jest perfekcyjna, Polecam w 100000000% XXL limuzyny

Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wynajęłam limuzynę jako atrakcję na wieczór panieński przyjaciółki, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Wszystkie uczestniczki były zachwycone, Panna Młoda w szczególności. Kontakt z Limuzyny XXL był bardzo miły i sympatyczny, odpowiedzi dostawałam niemalże błyskawicznie. Kierowca bardzo profesjonalny. Szczerze polecam! Jedyny malutki minus to fakt, że czas w limuzynie płynie bardzo szybko, więc warto się zastanowić nad zarezerwowaniem większej ilości czasu. :)

Dziękujemy, bumilka