Limuzyny XXL Warszawa - Wynajem Limuzyn
Udana impreza

Wynająłem auto na urodziny i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Bezproblemowy kontakt i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marczak222
wieczór Panieński

Piękna limuzyna, robi wrażenie, wieczór Panieński udany w 100%, profesjonalna obsługa w biurze jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
KarolinaP1600

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam skorzystanie z uslug firmy Limuzyny XXL. Kontakt blyskawiczny ze strony biura jak i z szoferem- panem Marcinem - blyskawiczny. Bral jakichkolwiek zastrzeżen. Na pewno bede polecala wynajem limuzyn u Państwa.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super współpraca z firmą Limuzyny XXL! Szybka odpowiedz ze strony biura , limuzyna była podstawiona pod wskazany adres punktualnie co do minuty. Szofer limuzyny - pan Jarek , przesympatyczny i bardzo profesjonalny. Koszt w stosunku do jakości usług jest na prawde niski! Polecam w 100%. Przejazd limuzyną przed imprezą zdecydowanie każdego wprowadzi w doskonały nastrój!

Dziękujemy, magdak210494
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Dziękuję za współpracę nie był to pierwszy Raz i na pewno nie ostatni, za każdym razem jestem zadowolony tak jak i Moi goście, znajomi z którymi korzystam z waszej firmy i limuzyn co najważniejsze obsługa w ich biurze jak i obsługa kierowców jest perfekcyjna, Polecam w 100000000% XXL limuzyny

Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wynajęłam limuzynę jako atrakcję na wieczór panieński przyjaciółki, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Wszystkie uczestniczki były zachwycone, Panna Młoda w szczególności. Kontakt z Limuzyny XXL był bardzo miły i sympatyczny, odpowiedzi dostawałam niemalże błyskawicznie. Kierowca bardzo profesjonalny. Szczerze polecam! Jedyny malutki minus to fakt, że czas w limuzynie płynie bardzo szybko, więc warto się zastanowić nad zarezerwowaniem większej ilości czasu. :)

Dziękujemy, bumilka
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Polecam gorąco Limuzyny XXL, samochody piękne, kierowcy profesjonalni i pomocni, super kontakt z właścicielami. Jechaliśmy pięknym BMW x6 cudo

Dziękujemy, 880721piotr