“Organizacja, organizacja”
Charlotte Menora — recenzja

Charlotte Menora
Nr 2 088 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

Obsługa kelnerska miła, młody zespół, ale brak zgrania. Obsługiwały mnie 3 osoby, na koniec i tak musiałam sama podejść i uregulować rachunek. Byłam na miejscu zaraz po otwarciu restauracji, wiele rzeczy nie było jeszcze zrobionych. Ok do przebaczenia :). Ciekawa lokalizacja, centrum Warszawy a jednak, kawiarnia oddelegowana od całego zgiełku. Śniadania raczej polecam na słodko, na słonych można się zawieść.

Dziękujemy, natnatalia96

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, natomiast kelnerzy i ich organizacja pracy porazka... 2 kelnerow, ktorzy nas obslugiwali 3 razy pomylili zamowienie, lemoniady, ktore zostaly przez nas zamowione nie dotarly na stol do momentu poproszenia o rachunek, bo jak sie okazalo maszyna do wyciskania soku z cytryny jest zepsuta... po czym lemoniady znajdowaly sie na rachunku.

Dziękujemy, grzegorz_mm
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

* Przytulne wnętrze, fajna lokalizacja obok placu grzybowskiego, można usiąść na dworzu przy stolikach - na tym plusy się kończą,
* Jak weszliśmy do lokalu nikt z obsługi nawet nie zwrócił na nas uwagi, po koło minucie stania i czekania na obsługę która wskaże stolik ,,obsłużyliśmy,, się sami. Kelnerka, która chodziła w okolicy mało się przejęła naszą obecnością, więc po kilku chwilach sama poprosiłam o menu . Dostałam po pięciu minutach menu ale uwaga nie po polsku, oczywiście Pani nie domyśliła się, że miłej było by zjeść przy stoliku czystym , wiec nie pozostało nic innego tylko samemu sprzątnąć okruchy i resztki jedzenia,
* Obsługa nie wyszkolona, nie bardzo wiedziała co się dzieje na sali, ,, kelnerzy,, wyglądali jak byli by pierwszy dzień w pracy ,
* Jedzenie smaczne ale nic nadzwyczajnego, kawa przyszła lekko chłodna, na rachunek oczywiście tez nie mogliśmy się doczekać więc postanowiliśmy zapłacić przy barze,

Miejsce ma duży potencjał ale przez poziom obsługi z pewnością tam nie wrócimy , lunche z przyjaciółmi traktuje jako przyjemność a w tym miejscu to był jednym słowem żart

Dziękujemy, p_nika
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa zupełnie nie kompetentna. Jeden kelner zbiera zamówienie, przekazuje drugiemu, który przynosi połowiczne zamówienie. Prośby o doniesienie reszty zamówienia nieudane. Kelner zamiast przynieść jedzenie woli tańczyć przy barze. Totalny chaos, a to dopiero ranek. Nie polecam. Zepsuty cały dzień.

Dziękujemy, krzysztofkM465EP
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miło, z klimatem. Miła obsługa, fajne menu, choć mogło by się zmieniać częściej - to chyba jest już trochę ograne :)

Dziękujemy, DanM3497
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patryk T, Właściciel, Charlotte MenoraOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dziękujemy!

Charlotte Menora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mysiadło, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Charlotte Menora? Podziel się wrażeniami!