“Dobra lokalizacja”
Wild Beef — recenzja

Wild Beef
Nr 1 322 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Z pasji do gotowania trójka przyjaciół otworzyła Wild Beef. Oprócz kuchni amerykańskiej (Burgery / BBQ) znajdziesz wyroby masarskie przyrządzane na miejscu (kiełbasy, szynki, słonina). Na miejscu także mamy wędzarnie opalaną drewnem drzew owocowych. Naszych klientów raczymy regionalnymi piwami z Polski i Czech. Całość naszego miejsca dopełnia relaksujący widok spokojnie płynącej Wisły i żoliborska zieleń. Gości kierujących się z centrum wita neon MIŁO CIĘ WIDZIEĆ zainstalowany na Moście Gdańskim. Po 100 metrach witamy i my. Zakochaj się w Warszawie, zrelaksuj się nad Wisłą i posmakuj potraw przyrządzanych z sercem.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce dla rowerzystów i innych aktywnych na bulwarach Wisły chcących zrobić przerwę. Burger łagodny, cena ok. Sałatka z wędzonym serem niestety przelana oliwą, do tego woda z warzyw, kawałki sera nie rozdrobnione. Wystrój nie robi szału, za to dostępne leżaki na bulwarze już tak.

Dziękujemy, ToskeyOn

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mniam mniam. Pychotka. Jesteśmy w odwiedzinach u brata. Powiedział nam, że warto zjeść hamburgera w tym miejscu. Było pysznie. Piwko do tego pasowało idealnie. Polecam

Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Atmosfera piknikowa nad Wisłą, w pobliżu żelaznego mostów kolejowego i tramwajowo-drogowego. Hałas przejeżdżających pociągów robi klimat. Do tego rzeka i jedzenie z blachy oraz spory wybór piw. Niezłe hamburgery, ziemniaczki. Na szybki wypad z kumplami albo i z dziewczyną, w sam raz.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, rwicik
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Dla mnie TOP 3 burgerowni. Ciekawe, bardzo soczyste, znakomite burgery. Oryginalne konfiguracje i smaki. Bardzo przyjemna lokalizacja. Miejsce gdzie mogę wracać często.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, TomasSailor
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia. Herbatka z rumem dla spacerowiczów i zdrożonych wędrowców. Piękny widok na Wisłę. Zapach z kuchni przyprawia o smakowity zawrót głowy

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Jacek C

Wild Beef — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wild Beef? Podziel się wrażeniami!